Webinar Master – zapisy tylko do 21:00

Czy chcesz pod okiem mentorów zrobić webinar, który nie tylko zbuduje zasięgi i wzmocni Twoją markę, a także przyniesie Tobie zysk ze sprzedaży produktów i usług? Zapraszam Cię do mojego autorskiego programu „Webinar Master”, gdzie pod okiem mentorów zrobisz mistrzowski webinar! Przez 6 tygodni przejdziemy krok po kroku kompleksowy i sprawdzony proces organizacji webinarów do A do Z. Najpierw budujesz solidne fundamenty (grupa docelowa i temat webinaru). A co dalej?

? Technikalia Cię blokują?
✅Na kursie dowiesz się, jak dobrać optymalny sprzęt, który nie zrujnuje Twojej kieszeni.

? Nie wiesz, jak mówić, aby ludzie Cię słuchali? Jak angażować słuchaczy?
✅ Poprzez praktyczne ćwiczenia na kursie poznasz skuteczne metody angażowania ludzi na webinarze.

? Nie wiesz, jak wypromować swój webinar? Jak zwiększyć zasięgi niskim kosztem?
✅ Dowiesz się jak robić promocję webinaru i generować leady sprzedażowe.

? Zżera Cię stres i trema? Nie wiesz jak poprowadzić na luzie świetny webinar?
✅ Zrobisz show – efektywnie i efektownie!

? Nie wiesz jak zarabiać na webinarach i szkoleniach online?
✅ Dowiesz się jak skutecznie prowadzić Twój biznes internetowy oparty o webinary i jak zarabiać „na autopilocie” stosując m.in. content marketing, lead nurturing i evergreen webinary.

Brzmi ciekawie?

Zapisy do szkolenia trwają tylko do poniedziałku 07.12. godz. 21:00. Potem zamykamy nabór i kolejny otworzę dopiero w marcu 2021.

Dołącz do nas, bo już się witamy na naszej grupie na facebooku:

alt=""
Powitanie na grupie kursantów Webinar Master

Bonusy:

Live Calls – 7 sesja Q&A na żywo, raz w tygodniu przez 7 tygodni. Jakie są zalety? Otrzymasz bezpośredni feedback swoich materiałów i ustalisz strategię kolejnych działań
Grupa na Fb dla uczestników – Pierwszeństwo odpowiedzi na pytania, dostęp do ekskluzywnej wiedzy, wsparcie od mentorów programu
✅ aż 10 work-booków, abyś mógł/mogła poznaną wiedza od razu wdrożyć w życie ?
✅ Dostęp do 3 nagrań VOD z webinarów z 2020 roku, każde co najmniej 60 minut. Między innymi na temat montażu video, który przeprowadziłam z Marcinem Hinzem.
✅ Dodatkowo, każdy z kursantów „Webinar Master” ma dostęp do wszystkich nagrań z konferencji Webinar Experts, którą zorganizowaliśmy w listopadzie 2020.

WAŻNE  ZERO ryzyka!

Jesteśmy pewni, że kurs Webinar Master spełni Twoje oczekiwania. Ale jeśli Cię zawiedziemy, to zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów!

Masz na to 14 dni od daty zakupu. Wystarczy, że napiszesz email i opiszesz krótko powód, a ja przelewam Ci z powrotem 100% środków.

alt=""

Masz pytania o kurs? Chcesz wiedzieć więcej? Śmiało, zadaj mi dowolne pytanie na adres: kontakt@annapronczuk.pl Jestem do Twojej dyspozycji do poniedziałku do 18:00. Potem będę prowadzić ostatni w tym roku webinar, kończymy sprzedaż i BUM! Znikam z internetów na jakiś czas, bo będę się skupiała na tym, aby dowieźć uczestnikom jak najwięcej wartości.

Mam nadzieję, że zobaczymy się na pokładzie „Webinar Master” ?

== Dołączam TERAZ w cenie 497zł i korzystam z materiałów już dziś ==

Anna Prończuk-Omiotek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *