O mnie

[English version below]

Cześć! 🙂 Nazywam się Anna PRO i uczę jak robić PROfesjonalne webinary i prezentacje.

Cieszę się, że tutaj jesteś! Nazywam się Anna Prończuk-Omiotek vel „Anna PRO” i pomagam osobom takim jak Ty przemawiać PROfesjonalnie (na scenie i w onlinie). Moją misją jest to, aby każda osoba, która ma coś wartościowego do przekazania zrobiła to bez strachu, bez tremy i w ciekawy sposób. Głęboko wierzę w to, że każdy może nauczyć się robić świetne prezentacje, zarówno na scenie jak i przed kamerą.

Pomagam osiągać lepsze wyniki w firmie za pomocą webinarów i świetnych prezentacji.

Często doradzam jako ekspert, mentor i występuję jako prelegent na konferencjach. Przez ostatnie 10 lat przeprowadziłam ponad 7000 godzin warsztatów, a moje wystąpienia widziało w sumie 5600 osób. Prowadziłam szkolenia dla osób indywidualnych, przedsiębiorców, managerów i specjalistów, instytucji i firm.

Rekomendacje Anna Pronczuk-Omiotek Trener wystąpień publicznych i webinarów
Więcej rekomendacji znajdziesz na moim profilu: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk/

Potrzebujesz szkolenia, konsultacji lub mentoringu? Umów się ze mną na rozmowę, żeby dowiedzieć się, jak mogę Ci pomóc. Wybierz dogodny dla Ciebie termin na spotkanie:

W czym mogę Ci pomóc?

 • W organizacji webinarów i ustaweniu procesów webinar marketingowych
 • W zaprojektowaniu lejków marketingowych / sprzedażowych opartych o webinary
 • W przygotowaniu do prezentacji i wystąpień (zarówno tych na scenie, jak i w online)
 • Organizuję webinary dla klientów, począwszy od procesu strategii, promocji, przygotowywania prezentacji oraz transmisji na żywo.
 • Jestem konferansjerem
 • Przygotowuję do „pitchy” dla startupów
 • Prowadzę indywidualne konsultacje i mentoringi z szeroko pojętej autoprezentacji
 • Prowadzę szkolenia z:
  • organizcji webinarów,
  • wystąpień publicznych i robienia prezentacji,
  • marketingu online,
  • pitchowania,
  • Business Model Canvas,
  • warsztatów zarządzania zespołem i projektami,
  • inne szkolenia grupowe oraz indywidualne. Daj znać, czego potrzebujesz na: hello@annapro.pl

Innowacja to moje drugie imię

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. jako manager zarządzający oddziałem firmy „infoShare Academy”, a wcześniej kierowałam lubelskim oddziałem akceleratora przedsiębiorczości Business Link, gdzie koncentrowałam się na potrzebach polskich startupów.

Od ponad 10 lat jestem związana z branżą IT, więc nowe technologie i innowacje są mi bliskie. Byłam i jestem współorganizatorką licznych wydarzeń dotyczących IT, biznesu, innowacji, startupów i przedsiębiorczości. Byłam też wielokrotnie konferansjerem i osobą prowadzącą wydarzenia, a także występowałam jako ekspert i prelegent na konferencjach biznesowych w Polsce i za granicą.

11 10 2018 LUBLIN LCK NLAB NEVADA LUBELSKIE ACCELERATION BRIDGE ANNA PROŃCZUK-OMIOTEK FOT. KRZYSZTOF MAZUR / DZIENNIK WSCHODNI

Gdzie mnie znajdziesz?

Na blogu annapro.pl i na kanale na YouTube przeprowadzam wywiady z ludźmi biznesu oraz dzielę się wiedzą na temat:
✅ PROfesjonalnych wystąpień
✅ PROduktywności
✅ i PROwadzenia firmy.

Przydatne linki:
✅ YouTube: youtube.com/c/AnnaPRO SUBSKRYBUJ, BO WARTO 🔥
✅ fanpage: https://www.facebook.com/AnnaPronczukOmiotek/ 
✅ Instagram https://www.instagram.com/annaprro/ 📸, gdzie relacjonuję mój biznes i życie w formie Stories.
https://www.linkedin.com/in/annapronczuk gdzie znajdziesz opis mojego doświadczenia wraz z referencjami i rekomendacjami od osób, z którymi współpracowałam.

Skupiam ludzi wokół idei

Prowadzę kilka grup na facebooku razem z moim mężem (programista, autor kursu „Szkoła Reacta”). Grupa, w której jestem najbardziej aktywna to „Wystąpienia publiczne bez tajemnic”. Jest już tutaj ponad 1000 osób – dołącz i Ty! 🙂 Jeżeli Ciebie również interesuje ta tematyka to dołącz do nas! Bądź członkiem społeczności osób, które tak jak Ty chcą robić lepsze prezentacje na scenie i przed kamerą  https://www.facebook.com/groups/wystapieniabeztejemnic/ 

Czego jeszcze o mnie nie wiesz?

Przeszczęśliwa żona, wieczna optymistka, wielbicielka podróży (byłam w ponad 15 krajach, w tym USA, Izrael i większość Europy 🌏). Moim kolejnym celem jest Tajlandia, Japonia i Australia. Mówię płynnie w 4 językach (english, español, по русский i oczywiście polski 🙂 ). Uwielbiam przekraczać granice mentalne i fizyczne. Jestem stałym bywalcem siłowni i miłośniczką tańca. Moje wartości to 🏆 Mistrzostwo 🔥 Entuzjazm 💪 Ciągły rozwój. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, próbować nowych smaków i poznawać nowe miejsca.


A Ty, co uwielbiasz? 🙂

Anna-Pronczuk-Omiotek
Anna Pronczuk-Omiotek

English version (short):

Anna Prończuk-Omiotek aka Anna PRO – innovative entrepreneur, dynamic speaker, professional mentor, trainer, youtuber. I have 10 years of experience on the stage as a speaker and trainer. I have conducted over 7600 hours of workshops on the subject of public speaking, and her presentations were seen by 5600 people. Currently, also as a mentor in the startup platform „Unicorn Hub”, where I advise innovative entrepreneurs in the field of public speaking and pitching, i.e. short business presentations.

I am passionate about:
✓ Public speaking
✓ Team management
✓ Marketing
✓ Startups and Business Model Canvas
✓ Innovations and IT.

⭐ An eternal optimist, gym lover. I love to travel and have visited more than 15 countries so far. I speak 4 languages (English, Polish, Spanish, Russian).

Where you can find me?
→ YouTube channel: youtube.com/c/AnnaPRO
→ Facebook fanpage: https://www.facebook.com/AnnaPronczukOmiotek/
→ Instagram https://www.instagram.com/annaprro/ 📸
→ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk

See you there! 🙂 ¡Hasta pronto! До скорой встречи. Do zobaczenia! 🙂

#AnnaPRO
Anna Prończuk-Omiotek