O mnie

English version below

Anna Prończuk-Omiotek (Anna PRO)

Anna Prończuk-Omiotek – konsultant marketingu i sprzedaży online, mówca, certyfikowany trener szkoleń online. Znana w internecie jako AnnaPRO, głównie z tego, że uczy jak robić PROfesjonalne webinary i prezentacje.

Na co dzień pomagam firmom B2B i B2C podnosić efektywność ich działań online i tworzyć powtarzalne procesy dotarcia do klientów docelowych.  To co wyróżnia mnie od innych konsultantów to koncentracja na wpływie na wyniki biznesowe przy użyciu technik konsultingowych (mapowanie procesów marketingu i sprzedaży oraz ich optymalizacja) i szkoleniowych (warsztaty „celowane” na podstawie zdiagnozowanych wcześniej potrzeb). 

Zajęłam 4. miejsce w konkursie na najlepsze wystąpienie na konferencji „I Love Marketing”

Pomagam osiągać lepsze wyniki w firmach B2B i B2C

1,5 MLN PLN i ponad 200 ciepłych leadów – to efekt 3-miesięcznej kampanii online, którą prowadziłam dla jednego z klientów z branży szkoleniowej. Z kolei dla jednej z firm z branży IT wygenerowałam ponad 1 milion złotych z kampanii sprzedażowej opartej głównie o webinary.

Jestem też trenerem wystapień publicznych, a moi klienci osiągają liczne sukcesy i zdobywają pierwsze miejsca w konkursach na najlepsze wystąpienia. Startupy, które przygotowywałam do prezentacji przed inwestorami, zdobyły finansowanie w wysokości nawet 1 mln. złotych.

Lista zadowolonych klientów to ponad 350 firm i instytucji, a wśród nich znajdziesz globalne marki.

✓ Allegro
✓ Santander
✓ General Electric
✓ infoShare Academy
✓ Sandoz
✓ TEDx i wiele innych.

Rekomendacje Anna Pronczuk-Omiotek Trener wystąpień publicznych i webinarów

Autorska metoda WebinarPRO™

Jestem autorką pięciu kursów online, w tym 8-tygodniowego kompleksowego programu “Webinar Master”, opartego o autorską metodę WebinarPRO™. Jestem certyfikowanym trenerem biznesu (kurs w Grupie SET) oraz wykładowcą akademickim. Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych i MBA na Uczelniach publicznych i prywatnych takich jak Akademia Leona Koźmińskiego, WSB Gdańsk, UMCS w Lublinie, AGH w Krakowie.

Moje drugie imię – Innowacja

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako manager w firmach z branży nowych technologii. Przeszłam ścieżkę od specjalisty, przez managera aż po samodzielnego eksperta i konsultanta biznesów.

Od ponad 11 lat jestem związana z branżą IT, więc nowe technologie i innowacje są mi bliskie. Występuję jako ekspert i prelegent na konferencjach biznesowych w Polsce i za granicą m.in. na ICERI w Sevilli (Hiszpania). W konkursie na najlepsze wystąpienie marketingowe podczas konferencji “I Love Marketing & Technology”  zdobyłam 4. miejsce. Poza tym, przez Fundację Kobiety eBiznesu zostałam wyróżnionam na liście TOP Women w eBiznesie 2022.

Wystąpienie na „NLAB” – Nevada-Lubelskie Acceleration Bridge.

Potrzebujesz szkolenia, konsultacji lub mentoringu? Umów się ze mną na rozmowę, żeby dowiedzieć się, jak mogę Ci pomóc. Wybierz dogodny dla Ciebie termin na spotkanie:

W czym mogę Ci pomóc?

 • Organizacja webinarów i skutecznych procesów marketingowych. Pomagam wdrożyć webinary w większą strategię marketingowo-sprzedażową. Organizuję webinary dla klientów, począwszy od planu, scenariusza, dobór narzędzi, poprzez reklamę, lead nurturing, aż po transmisję na żywo.
 • Przygotowanie do prezentacji i wystąpień (zarówno tych na scenie, jak i w online).
 • Zaprojektowanie lejków marketingowych pod kątem sprzedaży Twoich produktów i osług online.
 • Jestem też konferansjerem i prowadzę konferencje bizesowe.
 • Przygotowuję właścicieli startupów do prezentacji typu „pitch”, wystąpień przed inwestorem i zdobyciu dofinansowania.
 • Prowadzę warsztaty, szkolenia i konsultacje indywidualne z:
  • marketingu online (głównie content marketing, video marketing, social media),
  • organizacji webinarów i generowania leadów poprzez webinar marketing,
  • skutecznego prowadzenia kanału na YouTube,
  • Sales Video,
  • B2B lead generation,
  • wystąpień publicznych i autoprezentacji,
  • storytellingu w wystąpieniach,
  • tworzenia slajdów i wartości wizualnej,
  • pitchingu, pitchidecków i wystąpień przed inwestorem,
  • Business Model Canvas,
  • i inne. Porozmawiajmy o Twoich potrzebach szkoleniowych: hello@annapro.pl

Gdzie mnie znajdziesz?

Na blogu annapro.pl i na kanale na YouTube Znajduje się tam ponad 70 darmowych video-porad na temat wystąpień publicznych, marketingu i biznesu online.

Przydatne linki:
✅ YouTube: youtube.com/c/AnnaPRO SUBSKRYBUJ, BO WARTO ?
✅ Facebook: https://www.facebook.com/AnnaPronczukOmiotek/ 
✅ Instagram https://www.instagram.com/annaprro/ ?
✅ Linkedin: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk gdzie znajdziesz opis mojego doświadczenia wraz z rekomendacjami od osób, z którymi współpracowałam.

Dołącz do mojej społeczności

Prowadzę kilka grup na facebooku, a miejsce w którym jestem najbardziej aktywna to społeczność Webinary [Porady]. Moja druga grupa na facebooku to: „Wystąpienia publiczne bez tajemnic”. Jest już tutaj ponad 1000 osób – dołącz i Ty! ? Jeżeli interesuje Cię, jak lepiej występować publicznie, musisz tu być: https://www.facebook.com/groups/wystapieniabeztejemnic/ 


Czego jeszcze o mnie nie wiesz?

Żona, kociara, podróżniczka. Byłam w ponad 20 krajach, w tym USA, Izrael i większość Europy ?). Moim kolejnym celem jest Japonia, Wietnam i Australia. Mówię płynnie w 4 językach (english, español, по русский i oczywiście polski).

Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, próbować nowych smaków i poznawać nowe miejsca. W wolnych chwilach gram na pianinie ? Jestem stałym bywalcem siłowni i miłośniczką tańca w stylu modern.

Moje wartości to:
? Mistrzostwo
? Entuzjazm
? Ciągły rozwój.

Anna-Pronczuk-Omiotek
Anna Pronczuk-Omiotek

English version:

Anna Prończuk-Omiotek a.k.a. AnnaPRO because she teaches how to make webinars and presentations like a PRO. Marketing consultant, freelancer, speaker and certified business trainer. She has been professionally involved in marketing and public speaking for over 11 years.

She helps B2B and B2C companies to increase the effectiveness of their marketing and create repeatable lead generation processes (mainly based on webinars and content marketing). What distinguishes her from other consultants is the focus on business results using consulting techniques (mapping and optimizing marketing processes) and training techniques („targeted” training based on previously diagnosed needs).

The list of satisfied customers includes over 300 companies and institutions, including:
✓ Allegro,

✓ Santander,
✓ Business Link,
✓ Investin,
✓ TEDx.

She speaks as an expert at conferences in Europe, incl. ICERI in Seville (Spain) and Polish Conference “I Love Marketing”, where she was awarded for one of the best presentations. In addition, Anna was nominated as the TOP Women in eBusiness 2022 on the list prepared by the eBusiness Women Foundation.

Anna is also the author of the YouTube channel „Anna PRO” where sharing her knowledge about marketing, public speaking and webinars.

Where you can find me?
→ YouTube channel: youtube.com/c/AnnaPRO
→ Facebook fanpage: https://www.facebook.com/AnnaPronczukOmiotek/
→ Instagram https://www.instagram.com/annaprro/ ?
→ LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk

See you there! 🙂 ¡Hasta pronto! До скорой встречи. Do zobaczenia! 🙂

#AnnaPRO
Anna Prończuk-Omiotek