Szkolenie z autoprezentacji 🎤

Szkolenie z autoprezentacji – zyskaj wiedzę, z której skorzysta Twoja marka osobista!

Pragniesz lepiej zaprezentować swoje umiejętności i wartości, ale brakuje Ci narzędzi i technik, aby przykuć uwagę odbiorcy? Prowadzenie prezentacji, spotkania z Klientami i demonstracja produktu przed szerszą publiką wywołuje u Ciebie lawinę silnych, negatywnych emocji? A może spotkałeś się z niezrozumieniem prezentowanego pomysłu, co wzbudziło frustrację i niechęć do podejmowania następnych prób?

Sięgnij po moje szkolenie z autoprezentacji, dzięki któremu solidnie przygotujesz się do każdego wystąpienia publicznego, pozbędziesz się tremy i negatywnych  emocji, rozwiejesz wszystkie wątpliwości i zyskasz wsparcie w budowaniu solidnej, godnej zaufania marki własnej.

Dlaczego potrzebujesz szkolenia z autoprezentacji?

Wiele razy spotkałam się z doświadczonymi ekspertami, którzy pomimo ogromnej wiedzy i doskonałego produktu, obawiają się wystąpień publicznych lub nie dysponują odpowiednimi narzędziami sprzedażowymi. Wiem, że przemowa przed tłumem – jako doskonała przestrzeń do prezentowania swojej usługi – jest nierzadko źródłem silnego stresu. Emocje te pojawić się również mogą podczas spotkania z Klientem czy z współpracownikami, którym chcesz zaprezentować swoją koncepcję i pomysł na rozwój. 

Te emocje wynikają najczęściej z braku znajomości metod i technik, które pozwalają przygotwać wystąpienie od A do Z, począwszy od struktury wypowiedzi, kwestii merytorycznych, aż po formę podania.. Z myślą o tym przygotowałam swoje autorskie szkolenie z prezentacji według mojej autorskiej formuły PREZENTACJA W WERSJI PRO, dzięki któremu zyskasz kompleksowe i merytoryczne wsparcie w zakresie autoprezentacji, budowania marki eksperta na scenie, marketingu i sprzedaży.

Opinia o szkoleniu:

Opinia po kursie Anny Prończuk-Omiotek na Akademii Leona Koźminskiego

Autoprezentacja szkolenie pozwoli Ci zyskać:

 • Swobodę wypowiedzi na scenie, na konferencji branżowej czy przed kamera np. na webinarze na żywo
 • Zaangażowanie słuchaczy, którzy NAPRAWDĘ są ciekawi Twojego produktu i usługi
 • Umiejętność obrony swoich pomysłów na prezentacjach przed Zarządem i Klientami
 • Silną markę osobistą, pozycję eksperta i zaproszenia na największe konferencje branżowe
 • Klientów, którzy będą wracać po Twoje usługi

Interesuje Cię to szkolenie z autoprezentacji?

Umów się na 20-minutową, bezpłatna rozmowę, aby opowiedzieć mi o Twoich potrzebach szkoleniowych i uzyskać wycenę.

Sprawdź opinie po szkoleniu z autoprezentacji:

Szkolenie z autoprezentacji - rekomendacje
Szkolenie z autoprezentacji i wystąpień publicznych – opinie uczestników na LinkedIn Anny Prończuk-Omiotek

Poznaj rekomendacje wideo po tym szkoleniu:

Autoprezentacja szkolenie z Anna PRO – rozwiązanie, którego potrzebujesz!

Szkolenie autoprezentacja to połączenie mojego doświadczenia i zaplecza teoretycznego. Dzięki tej mieszance przedstawię sprawdzone (i przetestowane!) metody do zgłębiania potrzeb odbiorców Twojego wystąpienia, w tym Twoich potencjalnych Klientów. To dzięki tym metodm jeszcze lepiej i efektywniej odpowiesz na postawione wymagania, zainteresujesz słuchacza i zbudujesz wizerunek eksperta.

Dostarczę Ci technik, dzięki którym przedstawisz swoją markę i swój produkt w sposób perswazyjny, ciekawy i zgodny ze stworzonymi przez siebie wartościami. Zaproponowane metody dostosowane są zarówno do spotkań „twarzą w twarz”, jak i rozmów online. Przełamię kilka stereotypów, parę szablonów i sztywnych schematów. Podpowiem, które metody działają, wskażę czynniki werbalne i niewerbalne, które pomogą Ci budować i podtrzymywać pożądany wizerunek. Sprawię, że słuchacz faktycznie zacznie Cię słuchać. 

Na szkoleniu z autoprezentacji i wystąpień publicznych pomogę Ci odpowiedzieć na pytania:

 • Jak od podstaw stworzyć prezentację, która zapadnie w pamięć?
 • Jak przełamać tremę przed wystąpieniami publicznymi?
 • Co zrobić, aby budować pożądany wizerunek eksperta?
 • Jak mówić, aby chcieli słuchać?
 • Jak przedstawiać swoje pomysły, aby były doceniane przez innych?
 • Z jakich narzędzi korzystać, aby na długo przykuć uwagę słuchacza?

TOP3 zalety szkolenia z autoprezentacji

 1. Prawie 15-letnie doświadczenie w wystąpieniach publicznych. Wieloletnia praca – poświęcona m.in. tworzeniu prezentacji sprawiła, że zyskałam wiedzę praktyczną i teoretyczną. Wiem, co się sprawdza, a co jest obarczone wizerunkowym ryzykiem. Uczyłam się na własnych błędach. Przekonałam się również jak przekazywać wiedzę, aby można było wycisnąć ze szkoleń maksymalnie dużo korzyści.
 2. Szyta na miarę agenda. Nie działam pod sztywne scenariusze i gotowe schematy. Zamiast tego nieustannie doskonale swój program, dostosowując go pod potrzeby Klienta, pod jego pytania i możliwości.  
 3. Innowacyjne podejście. W tworzeniu agendy biorę pod uwagę współczesne trendy i najnowsze badania. Dzięki temu mój kurs jest niezwykle kompleksowe i innowacyjne – a tym samym – wyróżniające się na rynku.

Autorka szkolenia:

naucz się robić video, które sprzedaje
Anna Prończuk-Omiotek

Anna Prończuk-Omiotek – znana w internecie jako AnnaPRO, ponieważ uczy jak robić PROfesjonalne webinary i prezentacje.

Konsultant marketingu i sprzedaży online, mówca, certyfikowany trener szkoleń online.  Na co dzień pomaga firmom B2B i B2C podnosić efektywność ich działań online i tworzyć powtarzalne procesy dotarcia do klientów docelowych. 

Szkolenie z autoprezentacji – rekomendacje z Linkedin:

Szkolenie autoprezentacja - opinia
Autoprezentacja szkolenie – opinia Andrzeja Kurkowskiego

autoprezentacja szkolenie - rekomendacja
Kurs autoprezentacji – rekomendacje od Unicorn Hub

Interesuje Cię szkolenie z autoprezentacji?

Umów się na 20-minutową, bezpłatna rozmowę, aby opowiedzieć mi o Twoich potrzebach szkoleniowych i uzyskać wycenę.