Szkolenie z wystąpień publicznych ?

Poznaj najlepsze techniki wystąpień publicznych, dowiedz się jak stosować storytelling, zapanuj nad głosem i tremą.

Wystąpienia publiczne w biznesie wymagają wiele godzin przygotowań. Można wręcz powiedzieć, że przygotowanie dobrego wystąpienia to sztuka! Nic więc dziwnego, że może to wywołać szereg emocji – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Liderzy, managerowie i przedsiębiorcy pojawiają się na scenie zestresowani. Nierzadko boją się reakcji publiczności, a sam proces przygotowania wystąpienia wywołuje w nich lęk lub frustrację.

Badania pokazują jednak, że to naturalna reakcja. Dlatego ważne jest, aby poszukiwać nowych technik, zgłębiać wiedzę i testować nowe rozwiązania. Tym rozwiązaniem może być moje szkolenie z wystąpień publicznych!

Wystąpienia publiczne — szkolenie, które się zwraca!

Od lat jestem na scenie i dlatego też na własnej skórze przekonałam się, czym jest stres i lęk przed wystąpieniem. To doświadczenie pozwoliło mi zrozumieć, że na odbiór marki i produktu ma wpływ wiele czynników. Na szczęście na część z nich mamy wpływ. Tak oto powstało szkolenie z prezentacji wystąpień publicznych, które przynieść może wiele korzyści – zarówno Twojej marce osobistej, jak i całej firmie, którą reprezentujesz.

61% ankietowanych stwierdziło, że wystąpienia publiczne zwiększyły ich możliwości kariery.

(Gitnux, 2023)

95% ankietowanych wykazało pewien poziom strachu podczas wygłaszania przemówień (National Speech Anxiety Institute).70% osób stwierdziło, że po zakończeniu przemówienia odczuło wielką ulgę i dumę, że udało im się przeforsować i pokonać strach. 

(Gitnux, 2023)

Pracodawcy szacują, że ich organizacje tracą do 375 milionów dolarów rocznie z powodu strachu pracowników przed wystąpieniami publicznymi.

(Gitnux, 2023)

97% respondentów uważa, że ​​wystąpienia publiczne pomagają im rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia. 

(Gitnux, 2023)

Strach przed wystąpieniami publicznymi obniża zarobki o 10%.

(Magnetic Speaking)

Strach przed wystąpieniami publicznymi hamuje awans na stanowisko kierownicze o 15%.

(Magnetic Speaking)

Warsztaty z wystąpień publicznych – przykładowa agenda:

 • Z jakich elementów składa się dobre wystąpienie? TOP5 najlepszych struktur wystąpienia
 • Jak stworzyć scenariusz?
 • Storytelling – metody podstawowe
 • Storytelling – metody zaawansowane oraz storytelling danych
 • Budowanie pierwszego wrażenia i budowanie marki eksperta.
 • Jak zapanować nad głosem? Trening emisji głosu i oddech przeponowy
 • Jak uniknąć „eee” i „yyy” w prezentacji?
 • Syndrom oszusta – czym jest i jak sobie z nim radzić?
 • Trening dykcji i wyraźnej wymowy
 • Metody na tremę
 • Trening wystąpienia przed kamerą – ćwiczenie dla chętnych
 • Jak sobie radzić z trudnymi pytaniami od uczestników?
 • Slajdy – jakich błędów uniknąć podczas ich tworzenia?
 • Metody na angażowanie słuchaczy offline
 • Metody na angażowanie słuchaczy online
 • Stosowanie humoru w prezentacji
 • Jak uatrakcyjnić prezentację?
 • W przypadku 1-dniowego szkolenia do wyboru jest 8-9 tematów, a w przypadku 2-dniowego szkolenia realizowane są wszystkie)

Interesują Cię warsztaty wystąpień publicznych?

Chcesz wiedzieć, jak występować, aby inni chcieli słuchać? Zastanawiasz się, jak wygląda moje szkolenie z prezentacji wystąpień publicznych? Porozmawiajmy o tym! Umów się na darmową, 20-minutową konsultację.

Wolisz napisać email? Odezwij się na: biuro@annapro.pl

Wystąpienia publiczne – rekomendacje z Linkedin:

Natasha Iudina

Rekomendacja Natasha Iudina

I am very happy to know Anna and can highly recommend her work. Our startup has participated in the competition to enter accalerator for educational start-ups. And we have actually won it. Anna gave as important advice how to improve our pitch deck, as well as how to feel confident during presentation. It helped a lot!

Natasha Iudina
Co-founder Zlotynauczyciel.pl

Adam Gozdalik

Adam Gozdalik

To dzięki Ani w amerykańskim stylu przedstawiliśmy nasze pomysły na rozwój MŚP. Przyjemnością było twórczo współpracować nad innowacjami i sposobem ich prezentacji. Gorąco polecam Anią wszystkim, którzy szukają wsparcia w wystąpieniach publicznych!

Adam Gozdalik
We help to see and understand the value of data

Anna Wykurz

Anna Wykurz

Miałam przyjemność współpracować z Anią przy tworzeniu pitch decka naszego nowego projektu. Dzięki wskazówkom opisującym krok po kroku co powinien zawierać dobry, czytelny pitch deck – stworzyliśmy prezentację bardzo dobrze oddającą idee projektu i wzbudzającą duże zainteresowanie inwestorów. Aniu dziękuję.

Anan Wykurz
CEO & Founder at We Do Media Group: We Do Hotels | We Do Med & Beauty

Szkolenie z wystąpień publicznych – tego potrzebuje Twój biznes!

Szkolenie przemówienia publiczne powstało z myślą o:

 • Wszystkich, którzy pojawiają się na branżowych konferencjach i którzy pragną przykuwać uwagę – od początku do końca wystąpienia.
 • Specjalistach technicznych, którzy chcieliby szkolić i dzielić się swoją wiedzą w taki sposób, aby nie nudzić słuchaczy spoza branży. 
 • Przedsiębiorcach, tworzących prezentacje sprzedażowe.
 • Pracownikach, którzy chcą przekonać do swojego pomysłu kontrahentów, partnerów biznesowych lub zarząd.
 • Miłośnikach doskonalenia swoich umiejętności – od tworzenia slajdów, po odpowiednią dykcję czy gestykulację.

O mnie

Anna Prończuk-Omiotek – konsultant marketingu i sprzedaży online, mówca, certyfikowany trener szkoleń online. Znana w internecie jako AnnaPRO, głównie z tego, że uczy jak robić PROfesjonalne webinary i prezentacje.

Jestem autorką 5 kursów online, w tym 8-tygodniowego kompleksowego programu “Webinar Master”, opartego o autorską metodę WebinarPRO™. Jestem również wykładowcą akademickim i prowadzę zajęcia na Uczelniach publicznych i prywatnych takich jak Akademia Leona Koźmińskiego, WSB Gdańsk, UMCS w Lublinie, AGH w Krakowie.

Na co dzień pomagam firmom B2B i B2C podnosić efektywność ich działań online i tworzyć powtarzalne procesy dotarcia do klientów docelowych.  To co wyróżnia mnie od innych konsultantów to koncentracja na wpływie na wyniki biznesowe przy użyciu technik konsultingowych (mapowanie procesów marketingu i sprzedaży oraz ich optymalizacja) i szkoleniowych (warsztaty „celowane” na podstawie zdiagnozowanych wcześniej potrzeb). 

1,5 MLN PLN i ponad 200 ciepłych leadów – to efekt 3-miesięcznej kampanii online, którą prowadziłam dla jednego z klientów z branży szkoleniowej. Z kolei dla jednej z firm z branży IT wygenerowałam ponad 1 milion złotych z kampanii sprzedażowej opartej głównie o webinary.

Jestem też trenerem wystąpień publicznych, a moi klienci osiągają liczne sukcesy i zdobywają pierwsze miejsca w konkursach na najlepsze wystąpienia. Startupy, które przygotowywałam do prezentacji przed inwestorami, zdobyły finansowanie w wysokości nawet 1 mln. złotych.

biuro@annapro.pl