Konsultacje

Chcesz omówić Twój webinar, prezentację, proces sprzedaży i marketingu lub zweryfikować Twój plan? Umów się na konsultacje ze mną, a otrzymasz wskazówki, które możesz od razu wdrożyć w życie.

Dodatkowo, po konsultacji otrzymasz ode mnie email z podsumowaniem, a w nim:

 1. Lista zaleceń i wskazówek do wdrożenia u Ciebie.
 2. Linki do materiałów wideo i artykułów, które zawierają praktyczne porady do Twojej konkretnej sytuacji.
 3. Materiały dodatkowe, takie jak tytuły książek (gdzie możesz poszerzyć wiedzę) lub slajdy (jeżeli nasza konsultacja będzie zawierała część prezentacyjną).

Powyższa notatka zawsze jest spersonalizowana i przygotowuję ją indywidualnie dla każdego klienta, więc otrzymasz ją 2-3 dni robocze po spotkaniu.

Jak to wygląda technicznie?

Spotykamy się na Google Meet lub Zoom. Jeśli chcesz porozmawiać poprzez inne narzędzie (lub telefonicznie), to po prostu daj mi znać po dokonaniu rezerwacji.

Link do spotkania otrzymasz emailem po opłaceniu rezerwacji. Stawka wynosi między 300-500 zł netto za godzinę konsultacji na żywo.

W trakcie spotkania używam zwykle narzędzia Miro, aby rozrysować dla Ciebie proces działania krok po kroku. Powstaje z tego wirtualna tablica, do której masz dostęp zarówno w trakcie, jak i po spotkaniu – w każdym dogodnym dla Ciebie momencie.

Konsultacja Anna Prończuk-Omiotek

Wybierz dogodny dla Ciebie termin:

Przykładowe pytania, które moi Klienci zadawali na konsultacjach:

 • Jak stworzyć skuteczny proces sprzedaży poprzez webinary?
 • Jak krok po kroku zrobić świetną prezentację?
 • Co zrobić, aby pozyskać setki zapisanych osób na webinar?
 • Jak generować leady poprzez webinary?
 • Jak tworzyć skuteczne lejki marketingowe?
 • Co zrobić, aby pokonać tremę przed kamerą?
 • Co zrobić, aby wyglądać profesjonalnie przed kamerą i zbudować wizerunek eksperta?
 • Jakich narzędzi użyć, żeby zaciekawić słuchaczy i żeby zostali do końca webinaru?
 • Jak sprzedawać na webinarach?
 • Z czego składa się świetny pitch startupowy?
 • Jak zrobić przekonywującą prezentację dla inwestora?

Co mówią moi Klienci?

Natasha Iudina

Rekomendacja Natasha Iudina

I am very happy to know Anna and can highly recommend her work. Our startup has participated in the competition to enter accalerator for educational start-ups. And we have actually won it. Anna gave as important advice how to improve our pitch deck, as well as how to feel confident during presentation. It helped a lot!

Natasha Iudina
Co-founder Zlotynauczyciel.pl

Adam Gozdalik

Adam Gozdalik

To dzięki Ani w amerykańskim stylu przedstawiliśmy nasze pomysły na rozwój MŚP. Przyjemnością było twórczo współpracować nad innowacjami i sposobem ich prezentacji. Gorąco polecam Anią wszystkim, którzy szukają wsparcia w wystąpieniach publicznych!

Adam Gozdalik
We help to see and understand the value of data

Anna Wykurz

Anna Wykurz

Miałam przyjemność współpracować z Anią przy tworzeniu pitch decka naszego nowego projektu. Dzięki wskazówkom opisującym krok po kroku co powinien zawierać dobry, czytelny pitch deck – stworzyliśmy prezentację bardzo dobrze oddającą idee projektu i wzbudzającą duże zainteresowanie inwestorów. Aniu dziękuję.

Anan Wykurz
CEO & Founder at We Do Media Group: We Do Hotels | We Do Med & Beauty

KONSULTACJE CYKLICZNE I MENTORING

Potrzebujesz regularnych konsultacji? Mentoring to świetna okazja, aby głębiej porozmawiać o Twoich biznesowych wyzwaniach i wspólnie znaleźć długofalowe rozwiązania. Skorzystaj z mocy mentoringu ze mną. Inwestycja to między 300-500 zł netto/godz. Możesz zarezerwować jedno spotkanie lub umówić się na cykl np. raz na miesiąc i dzieki temu skorzystać z 10% zniżki za opłacenie całego cyklu spotkań z góry.

Co mówią moi Klienci?

Michał Duczmal

Michał Duczmal

Fantastic cooperation! I had a pleasure of being mentored by Anna on a pitch during a startup incubation project. It was filled with amazing consulting backed by expertise and experience. It was a pleasure working together and I would highly recommend Anna to anyone willing to improve their public speaking skills or just to polish a specific presentation. 5 stars

Michał Duczmal
Sabre Airline Solutions

Karolina Hyjek

Karolina Hyjek

Zawsze przygotowana, uśmiechnięta i gotowa do pomocy. O co nie zapytam – Ania pokieruje co i jak zrobić. Zaangażowana i z dużą dawką wiedzy. Jednym słowem: polecam 🙂

Karolina Hyjek

Katarzyna Mizerka

Ania ma to coś, co sprawia, że zaczynasz działać, a nie stoisz w miejscu ze swoimi social mediami! Polecam gorąco! Wulkan energii, który potrafi zmotywować każdego do pracy nad sobą! Ogromna wiedza i profesjonalizm.

Katarzyna Mizerka
Holistic Edu

Potrzebujesz więcej rekomendacji?

Znajdziesz je na moim profilu na Linkedin: https://www.linkedin.com/in/annapronczuk/

Chcesz porozmawiać?

Chcesz ze mną porozmawiać przed podjęciem decyzji? Sprawdź 20-minutową DARMOWĄ konsultację. Pamiętaj, że 60-minutowe konsultacje są płatne, a 20-minutowe konsultacje są bezpłatne i zapoznawcze.

Do zobaczenia 🙂

Anna PROńczuk Omiotek Konsultacje