nominacja-kobiety-ebiznesu

Nominacja w konkursie Kobiety Ebiznesu

Dziś chcę Ci opowiedzieć o mojej historii oraz o nominacji w konkursie „Kobiety Ebiznesu”. Ale najpierw…

Moja historia

Jak pewnie wiesz, pochodzę z małej, przygranicznej miejscowości? W domu się nie przelewało, jako młoda dziewczyna dorabiałam jako sprzątaczka. Często pomagałam rodzicom w pracach na polu oraz przy sprzedaży jabłek na targu. To właśnie z domu wyniosłam szacunek do systematycznej pracy.

? Postanowiłam, że nigdy więcej nie będę musiała pracować fizycznie. Każdą wolną chwilę poza pracą na polu przeznaczałam na naukę i czytanie książek. Stopniowo realizowałam swoje cele, mimo, że od zawsze towarzyszył mi syndrom oszusta…. Znalazłam pierwszą pracę w branży IT (od zawsze fascynowały mnie nowe technologie!), aż w 2014 roku zdecydowałam się na założenie własnej firmy. Teraz realizuję różnorodne projekty, niektóre sama, a niektóre razem z mężem.

Ebiznes to jedna z najlepszych decyzji w życiu!

Owszem, nie zawsze jest kolorowo. Myślę, że każdy przedsiębiorca ma na swoim koncie biznesowe fuck up’y, z których wyciągnął cenne lekcje ?

?Jednak każdy dzień jest wyjątkowy: pracuję na własnych zasadach oraz mogę realizować swoje szalone pomysły. Tak było również przy tworzeniu kursu online dla programistów „Szkoła Reacta”, za którą…

Otrzymałam nominację w konkursie Kobiety Ebiznesu

Mój mąż Patryk jest odpowiedzialny za merytoryczną część kursu, a ja zajęłam się prowadzeniem szkoleń miękkich oraz kampanią marketingową. Było to spore wyzwanie, bo szkolenie jest przeznaczone dla bardzo wąskiej grupy profesjonalistów.

Udało się! ?

W ciągu 3 miesięcy dotarliśmy do ponad 5 tysięcy specjalistów IT! Przez 2 lata, kurs kupiło ponad 250 programistów, którzy dzięki temu znaleźli lepiej płatną i bardziej satysfakcjonującą pracę. Sam kurs Szkoła Reacta wykręcił świetny przychód w wysokości ponad 150 tysięcy złotych!

To było coś pięknego! Jestem strasznie dumna – z projektu oraz z tego, że znalazłam się w tak zaszczytnym gronie przedsiębiorczych kobiet i według opinii Jury znalazłam się w TOP5 wyróżnionych osób.

Ty też możesz mnie wesprzeć

Oprócz nagrody Jury, mogę zyskać nagrodę publiczności ? Będzie mi niezwykle miło, jeśli oddasz na mnie swój głos!

✅ Możesz to zrobić w 3 krokach:

  1. Wejdź na stronę www.kobietaecommerce.pl/nominowane/
  2. Przejdź do kategorii numer IV ” Nowa usługa w e-commerce”
  3. Kliknij pod moim nazwiskiem w przycisk „Głosuj”.

Będę wdzięczna za Twój głos 🙂

Anna Prończuk-Omiotek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *