Maciej-Aniserowicz-Anna-PRO-wywiad-2

Maciej Aniserowicz udzieli mi wywiadu – jakie pytanie powinnam mu zadać?

Jakie pytanie, Twoim zadaniem, warto, abym zadała Maćkowi Aniserowiczowi w trakcie wywiadu z nim? Pytam, bo mam taki problem… Nie umiem prosić o pomoc 🙂 Tak już po prostu mam, tak się nauczyłam przez 30 lat mojego życia i kiedyś było mi z tym dobrze, ale teraz to już chyba nie do końca 🙂 Ty też tak masz? Włącza Ci się „Zosia-Samosia” i chcesz robić wszystko sam/a, po swojemu, nawet jeżeli już podpierasz się już nosem i stajesz na rzęsach? 🙂

Jeżeli tak, to Witaj w klubie! ?

Dzisiejszy dzień, BA! tydzień, miesiąc, był tak intensywny, że ja się jeszcze dziwię, że stoję na nogach 🙂
? Rano siłownia, bo daje mi mega kopa do działania
? Potem 2 godzinki na papierkową robotę, ogarnianie emaili, wdrażanie poprawek na stronę mojej nowej firmy.
? Następnie calle z trzema startupami z Platforma Startowa Unicorn Hub. Już 17.12. odbędzie się Demo Day, więc intensywnie poprawiamy ich wystąpienia i szlifujemy pitche!
? Następnie miałam calla z koleżanką, którą poznałam…. w San Francisco ??? i która zaprosiła mnie do organizacji konkursu startupowego dla kobiet. Event będzie w Polsce, ale jest to część globalnego konkursu, którego finał będzie właśnie w San Francisco! ? Mega fajna inicjatywa i z pewnością niedługo usłyszycie o o niej więcej!!!

A co teraz?

? Teraz utknęłam. Utknęłam, bo przygotowuję pytania do wywiadu z Maciejem Aniserowiczem i połowa z nich wydaje mi się tak błaha i nieidealna (ach ten cholerny perfekcjonizm!!!). Te pytania szkicuję już od 2 tygodni i ciągle mam wrażenie, że czegoś tam brakuje… Utknęłam, więc postanowiłam poprosić o pomoc. Kogo? CIEBIE! 🙂

Kim jest Maciej Aniserowicz?

Jeżeli jakiś cudem nie znasz Macieja Aniserowicza, to w dużym skrócie, jest to niezwykły człowiek, który ostatnio zarobił 6 MILIONÓW ZŁOTYCH na jednym kursie online. I na tym w zasadzie mogłabym skończyć. Ale wydaje mi się to zbyt powierzchowny opis. Także rozwińmy – kim jest Maciej Aniserowicz? Przedsiębiorca, vloger, twórca internetowym, ex-programista. Autor dwóch książek, w tym bardzo znanej “Zawód: programista”, na której również zarobił 6-cio cyfrową kwotę. Prelegent, trener, organizator licznych spotkań i konferencji, takich jak Programistok. Do tego ma poukładane w głowie jak mało kto, chodzi na psychoterapię i nie boi się o tym mówić (a to takie niepopularne w naszym społeczeństwie…). Maciej Aniserowicz buduje swoje imperium złożone z:

  • bloga i kanału na YouTube DevStyle.pl, na którym wstawił już 570 odcinków i ma 27,1 tys. subskrypcji (stan na 17.12.2019),
  • podcast devtalk,
  • oraz nowego projekt https://slowbiz.pl/  

Na tejże stronie https://slowbiz.pl/ pisze o sobie, że, cytuję, “męczy mnie wszechobecny wyścig szczurów. Wierzę, że nie jestem w tym osamotniony. Wierzę też, że można robić biznesy inaczej: wolniej i bez spiny”. W ramach#SlowBiz Maciej wysyła, IHMO, najlepsze newslettery biznesowe w całej Polsce. Serio.

Zdjęcie Maciej Aniserowicz
Maciej Aniserowicz

No i wyobraź sobie teraz, że masz zrobić wywiad z takim człowiekiem… Ja będę ten wywiad robiła w poniedziałek 16.12.2019 w Białymstoku.

Jakie pytanie, Twoim zadaniem, warto, abym zadała Maćkowi Aniserowiczowi w trakcie wywiadu z nim? 🙂 Daj znać w komentarzu pod tym postem!

P.S. Wywiad został nagrany 16.12.2019 i aktualnie jest w montażu 🙂 Krótkie podsumowanie z naszej rozmowy możesz znaleźć na moim profilu na instagramie TUTAJ.

Anna Prończuk-Omiotek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *