Anna Pronczuk - organizator Network Session Lublin Wydział Ekonomiczny UMCS

Dziś prowadzę wykład na WE UMCS! :)

I’m going back to school… 🙂 Meega się cieszę, że zostałam zaproszona jako ekspert na moją alma mater na Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (WE UMCS), aby podzielić się praktyczną wiedzą ze studentami. Już dziś, czyli w środę 04.12. o godz. 15:00 poprowadzę wykład pt. Autoprezentacja i wystąpienia publiczne w praktyce.

Szkolenie z wystąpień publicznych Anna Pronczuk-Omiotek Trener, warsztaty na Wydział Ekonomiczny UMCS

Moje życie studenckie…

Wczoraj skończyłam robić tę prezentację i powiem Wam, że już nie mogę się doczekać, aż podzielę się wiedzą! 🙂 Oprócz praktycznych wskazówek w zakresie przemawiania planuję opowiedzieć studentom kilka historii z mojego życia studenckiego oraz opowiedzieć jak ogromną rolę w moim życiu zawodowym odegrało życie studenckie (i nie mówię tutaj o domówkach i imprezach, choć to też kiedyś było ważne 🙂 ). Studia dla mnie to był czas ogromnego rozwoju, poznawania wielu dróg i możliwości. To był też czas zdobywania pierwszych „para-zawodowych” doświadczeń przy organizacji eventów w organizacjach studenckich. W efekcie przełożyło się na to, że jeszcze w trakcie studiów znalazłam pierwszą pracę jako specjalista ds. marketingu.

Konferencja Network Session Lublin

Jednym z największych wydarzeń, które zorganizowałam w trakcie mojej kariery studenckiej było zorganizowanie konferencji na ponad 100 osób pt. „Network Session Lublin”. W ogóle rzućcie okiem na agendę! Już wtedy miałam na konferencji same gwiazdy, takie jak:

Uważam, że jak na studencką konferencję, agenda była SZTOS! 🙂 Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia. P.S. Serio miałam wtedy blond włosy ?

A jak mi się to przydało w późniejszej karierze? Dla mnie to było ogromne doświadczenie i wielka nauka. Robiłam tam dosłownie wszystko!

  • rekrutowałam ludzi do projektu (a nie było to proste, bo to był projekt non-profit),
  • zarządzałam zespołem,
  • zbierałam fundusze,
  • promowałam wydarzenie razem z moim cudownym zespołem,
  • chodziłam po radiach, telewizji, niemalże wyskakiwałam z lodówki 🙂
  • i miałam wiele innych obowiązków…

Cieszy mnie, że fanpage „Network Session Lublin” istnieje do tej pory 🙂 Link: https://www.facebook.com/NetworkSession

Anna Pronczuk - organizator Network Session Lublin, Wydział Ekonomiczny UMCS
Prelegenci Konferencji Network Session Lublin

Łubu dubu, niech nam żyje Prezes naszego Klubu! 🙂

Na Wydziale Ekonomicznym UMCS zdobyłam także zdobyłam pierwsze doświadczenia menadżerskie jako Prezes Koła Naukowego Ekonomistów UMCS. Po raz pierwszy w życiu miałam funkcję „Prezesa”, co na tamten moment było dla mnie ogromnym wyróżnieniem 🙂 Dawałam z siebie wszystko, choć też popełniłam wtedy chyba wszystkie możliwe błędy w zarządzaniu ludźmi, jakie mogłam popełnić… Chyba kiedyś napisze o tym oddzielny artykuł. Ale… Jak to mówi Jacek Walkiewicz „Co Cie nie zabije, to Cie nie zabije” 🙂 O tej sentencji mówiłam tez na vlogu w odcinku „AnnaPRO Vlog #35 – Jak psycholog biznesu Jacek Walkiewicz zmienił moje życie?❓”

Zarówno te sukcesy, jak i porażki miały ogromny wpływ na moją postawę przedsiębiorczą. W efekcie – założyłam swoją pierwszą firmę… miesiąc przed obroną 🙂 ??? Studia to był też czas zdobywania pięknych przyjaźni, które potem przełożyły się na wspólne biznesy i projekty.

Więcej ciekawych historii opowiem na wykładzie… 🙂

Zapraszam!

Jeżeli jesteś studentem i chcesz przyjść dzisiaj na Wydział Ekonomiczny UMCS to ZAPRASZAM! 🙂 Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.umcs.pl/pl/umcs-aktualnosci,1,wyklad-autoprezentacja-i-wystapienia-publiczne-w-praktyce-,84616.chtm?fbclid=IwAR1VrTwykAb2Ye9tDUSmCNe5UccBSP6FT3frNO-O7BmvHvRYuwSNesdYpPE

P.S. A już w przyszłym tygodniu będę prowadziłą prelekcję na temat social media i skutecznego online marketingu na konferencji w Łodzi. Więcej info znajdziesz na moim profilu na instagramie TUTAJ.

Anna Prończuk-Omiotek

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *