Mentoring

Chcesz zrobić webinar, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przygotowujesz prezentację i chcesz świetnie wypaść na scenie? A może czeka Cię pitch przed inwestorem, webinar sprzedażowy, prezentacja przed klientem albo ważne wystąpienie na scenie np. na konferencji? ? Potrzebujesz konsultacji lub mentoringu?

Poniżej dowiesz się jak wygląda takie spotkanie ze mną ? Jeżeli już teraz jesteś zdecydowany/a to możesz od razu wybrać dogodny dla Ciebie termin:

Wybierz dogodny dla Ciebie termin:

Pomagam osiągać lepsze wyniki w firmie za pomocą webinarów i świetnych prezentacji.

Na codzień współpracuję z osobami, które chcą zarabiać więcej dzięki webinarom i prezentacjom. Niektórzy dopiero stawiają pierwsze kroki i wiele z tych osób chce przenieść swój biznes do online’u za pomocą webinarów, live’ów na facebooku oraz wszelkiego rodzaju wystąpień online. Wtedy pomagam krok po kroku zaprojektować procesy związane z webinar marketingiem.

Z kim zwykle współpracuję?

Dla kogo są takie konsultacje?

dla przedsiębiorców, którzy przygotowują wystąpienie na konferencję branżową, prezentację przed ważnym klientem lub webinar sprzedażowy,
właścicieli startupów, którzy chcą przygotować perfekcyjny pitch przed inwestorem, aby uzyskać finansowanie,
kierowników i managerów, którzy chcą lepiej motywować swój zespół lub wystąpienia są im potrzebne, aby uzyskać awans,

prelegentów (szkoliłam m.in. mówców przygotowujących się do https://tedxlublin.pl/ )
✅ ekspertów i specjalistów, którzy chcą dzielić się wartościową wiedzą i zbudować markę eksperta poprzez autentyczne, merytoryczne prezentacje, a nie naciągane wystąpienia robione w pociągu na kolanie dzień przed konferencją 🙂
ekspertów sprzedaży, handlowców i kierowników działów sprzedaży, którzy chcą sprzedawać nawet 4x więcej poprzez ciekawe wystąpienia na scenie, a także online (webinary i livy’y na facebooku)

✅ każdego, kto w pracy musi czasem zrobić prezentację i chce robić to DOBRZE! 🙂 Także dla osób początkujących, które są na początku swojej drogi i chcą razem z mentorem okiełznać paraliżującą tremę, stres i lęk przed opinia innych, a także pozbyć się drżącego głosu, mówienia „yyy” i uczucia „pustki w głowie”,

WAŻNE: Konsultacje odbywają się ONLINE, więc możesz z nich skorzystać w dowolnym miejscu i czasie. Tak jak Ci wygodnie 🙂

Anna Prończuk Omiotek Blog
Anna Prończuk-Omiotek

Dlaczego z Anną? Ponieważ już 300 firm i instytucji już z nią współpracowało. Tutaj logotypy wybranych:

Od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem i prezentacjiami. Pracowałam m.in. jako Kierownik Działu Marketingu, Manager Oddziału firmy z branży IT, a teraz jestem właścicielką własnej firmy. Szkoliłam w ponad 250 firmach i instytucjach, m.in.:
✓ TEDx Lublin,
✓ Business Link,
✓ Investin,
✓ na Uniwersytetach m.in. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, KUL i AGH,
✓ w Platformie Startowej Unicorn Hub, gdzie przez 5 edycji wspierałam startupy jako mentor.

Kliknij, aby przeczytać referencje od moich klientów na LinkedIn

Moje wyróżniki to:
✅ ponad 10 lat doświadczenia i ponad 7000 godzin przeprowadzonych warsztatów
✅ przeszkoliłam ponad 5700 osób – pomogłam im zrobić świetne prezentacje, uniknąć najgorszych scenicznych błędów, pokonać tremę i strach przed wystąpieniami publicznymi oraz robić świetne webinary.
✅ spędziłam ponad 10 000 godzin na wystąpienia przed kamerą, webinary, live’y oraz tworzenie odcinków na mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/AnnaPRO
i chętnie dzielę się wiedzą, jak robić to dobrze!

1,5 MLN PLN i ponad 200 ciepłych leadów

– to efekt 3-miesięcznej kampanii online, którą prowadziłam dla jednego z moich klientów z branży szkoleniowej. Z kolei dla jednej z firm z branży IT wygenerowałam ponad 1 mln złotych z kampanii marketingu online.

Dla moich klientów prowadzę kompleksową obsługę webinarów – począwszy od przygotowania scenariusza webinaru, poprzez marketing, przygotowanie do wystąpienia publicznego, aż po premierę webinaru. Mam na swoim koncie wiele udanych kampanii webinarowych.Jestem autorką 3 kursów online w tym kompleksowego programu nauki nagrywania webinarów Webinar Master opartego o autorską metodę WebinarPRO™. Moi kursanci nauczyli się jak nie mając żadnego doświadczenia w pracy z kamerą zrobić webinar, który będzie angażujący, PROfesjonalny i zbuduje ich markę online.

Brzmi dobrze?

Sprawdź wolne terminy i i zapisz się na konsultację:

[ameliabooking]

Mentoring – przykładowy opis spotkania

Zastanawiasz się, jak wygląda mentoring ze mną? Poniżej przygotowałam dla Ciebie przykładowy plan spotkań w ramach konsultacji ze mną. Oczywiście – jest to tylko przykład. Każda prezentacja i każdy webinar jest wyjątkowy, dlatego dobierzemy indywidualny program mentoringowy dla Ciebie!

Jak wygląda przygotowanie prezentacji z Anna Prończuk-Omiotek?
Jak wygląda przygotowanie prezentacji z Anna Prończuk-Omiotek?

Krok 1: Bezpłatna 20-minutowa konsultacja online

Na początku zdzwaniamy się na BEZPŁATNĄ ?, 20-minutową konsultację, aby omówić potencjał naszej współpracy i ustalić Twoje cele. Podczas tego darmowego spotkania wspólnie odpowiadamy na pytania takie jak:

 • Co jest celem Twojego wystąpienia? Co chcesz osiągnąć?
 • Do czego jest Ci to potrzebne?
 • Jakie jest Twoje największe wyzwanie lub największa blokada związana z osiągnięciem tego celu?⁣

Krok 2 – analiza i feedback

Przed tym spotkaniem Twoim zadaniem jest przygotowanie konspektu prezentacji np. w Word, Power Point lub Keynote.

Celem spotkania numer 2 może być, na przykład:⁣
✅ obiektywna analiza mocnych i słabych stron Twojego wystąpienia. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, bez wytykania błędów i ostrej krytyki. Klienci chwalą mnie za to, że udzielam konstruktywnego feedbacku (podaję zarówno mocne, jak i słabe strony) oraz zawsze podaję sugestie „Jak możemy to poprawić?”
✅ wspólne układanie storytellingu do Twojej prezentacji. Bo jak to mawia Pawel Tkaczyk, historie sprzedają! 🙂
✅ „Jak mówić, aby nas słuchano?” – to pytanie zadaje mi wielu klientów podczas konsultacji. Na tym spotkaniu, dowiesz się jak angażować słuchaczy podczas wystąpienia na scenie, jak i podczas webinaru czy wystąpienia online.

Spotkanie trwa około 60 minut. Z pewnością będzie intensywnie! Ale spokojnie, przejdziemy to razem, pokażę Ci wszystko krok po kroku, a w trakcie spotkania będziesz mógł/mogła zadać każde nurtujące Cię pytanie 🙂

Co dalej?

Na kolejnych spotkaniach w zależności od Twoich potrzeb, możemy popracować nad następującymi zagadnieniami m.in. do wyboru są:

 • Jak angażować słuchaczy?
 • Jak sprzedawać podczas wystąpień i webinarów?
 • Jak ułożyć konspekt prezentacji?
 • Jak zmieścić się w wyznaczonym czasie?
 • Jak radzić sobie z trudną publicznością na scenie i z hejterami na chacie na webinarze?
 • Jak redukować stres przed wystąpieniami?
 • Recepta na drżący głos i na „YYYY”
 • Mowa ciała, mowa niewerbalna (postawa ciała oraz gesty)⁣
 • Wzmocnienie przekazu werbalnego poprzez pracę nad prozodią (intonacja, akcentowanie, ćwiczenie iloczasu)⁣.
 • Ćwiczenia na emisje głosu, w tym rozgrzewka „pudła rezonansowego”.
 • Co zrobić dzień przed prezentacją, godzinę przed i 10 minut przed?
 • PRÓBA GENERALNA i Twój trening prezentacji ze mną.

Po każdym spotkaniu mentoringowym online otrzymasz:

 1. Analizę mocnych i słabych stron Twojego wystąpienia,⁣ którą wysyłam Ci na Twój email, abyś zawsze wiedział/a czego już dokonałeś, a nad czym warto jeszcze popracować.
 2. Przydatne linki i dodatkowe porady.
 3. Zestaw indywidualnych wskazówek do zastosowania w Twojej prezentacji.
Daj znać, jak mogę Ci pomóc w Twojej prezentacji! kontakt@annapronczuk.pl
Daj znać, jak mogę Ci pomóc w przygotowaniach. Napisz na: konsultacje@annapro.pl

Ile to kosztuje?

Cena za godzinę konsultacji to między 300-500 zł netto. Każdy projekt wyceniam indywidualnie. W przypadku szkoleń, warsztatów, konferencji stawka waha się od 2000 zł netto – 35000 zł netto / dzień szkoleniowy. W przypadku dłuższych projektów np. układania procesów generowania leadów poprzez webinar marketing, wycena zależy od złożoności projektu.

Aby uzyskać wycenę, napisz email na: konsultacje@annapro.pl lub umów się na BEZPŁATNE ? 20-minutowe spotkanie , aby opowiedzieć mi o Twoich potrzebach i uzyskać wycenę.

Wybierz dogodny dla Ciebie termin: