Mentoring

Chcesz świetnie występować na scenie i przed kamerą? Chcesz robić PROfesjonalne prezentacje i webinary? A może czeka Cię pitch przed inwestorem, webinar sprzedażowy przed klientami albo ważne wystąpienie na scenie np. na konferencji TEDx? 🏆

Potrzebujesz konsultacji? Poniżej dowiesz się jak wygląda mentoring ze mną 🙂 Jeżeli już teraz jesteś zdecydowany/a to możesz od razu wybrać dogodny dla Ciebie termin konsultacji w moim kalendarzu online:

Dla kogo? Dla ambitnych!

Na codzień współpracuję z osobami, które chcą robić lepsze prezentacje – zarówno te na scenie i w online. Wiele z tych osób chce przenieść swój biznes do online’u za pomocą webinarów, live’ów na facebooku oraz wszelkiego rodzaju wystąpień online. Pomagam im osiągać lepsze wyniki w firmie za pomocą świetnych prezentacji.

Dla kogo jest mentoring ze mną?
dla przedsiębiorców, którzy przygotowują wystąpienie na konferencję branżową, prezentację przed ważnym klientem lub webinar sprzedażowy,
dla właścicieli startupów, którzy chcą przygotować perfekcyjny pitch przed inwestorem, aby uzyskać finansowanie,
dla kierowników i managerów, którzy chcą lepiej motywować swój zespół lub wystąpienia są im potrzebne, aby uzyskać awans,

dla prelegentów (szkoliłam m.in. mówców przygotowujących się do https://tedxlublin.pl/ )
✅ dla ekspertów i specjalistów, którzy chcą dzielić się wartościową wiedzą i zbudować markę eksperta poprzez autentyczne, merytoryczne prezentacje, a nie naciągane wystąpienia robione w pociągu na kolanie dzień przed konferencją 🙂
dla ekspertów sprzedaży, handlowców i kierowników działów sprzedaży, którzy chcą sprzedawać nawet 4x więcej poprzez ciekawe wystąpienia na scenie, a także online (webinary i livy’y na facebooku)

✅ dla każdego, kto w pracy musi czasem zrobić prezentację i chce robić to DOBRZE! 🙂 Także dla osób początkujących, które są na początku swojej drogi i chcą razem z mentorem okiełznać paraliżującą tremę, stres i lęk przed opinia innych, a także pozbyć się drżącego głosu, mówienia „yyy” i uczucia „pustki w głowie”,

WAŻNE: Konsultacje odbywają się głównie ONLINE, a więc możesz z nich skorzystać w dowolnym miejscu i czasie. Tak jak Ci wygodnie 🙂

Anna Prończuk Omiotek Blog
Anna Prończuk-Omiotek

Dlaczego z Anną? Bo ponad 200 firm już z nią współpracowało!

Od 10 lat występuję na scenie i w onlinie. Pracowałam m.in. jako Kierownik Działu Marketingu, Manager Oddziału firmy z branży IT, a teraz jestem właścicielką własnej firmy. Szkoliłam w ponad 200 firmach i instytucjach, m.in.:
✓ TEDx Lublin,
✓ Business Link,
✓ Investin,
✓ na Uniwersytetach m.in. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, KUL i AGH,
✓ oraz już przez 4 edycje jestem mentorem w Platformie Startowej Unicorn Hub i przeprowadziłam sesje montoringowe z pitchowania dla ponad 70 startupów.

Kliknij, aby przeczytać referencje od moich klientów na LinkedIn

Moje szkolenia to 100% praktyki, bo wiedzę na temat PROfesjonalnych prezentacji wzięłam nie tylko z mądrych książek, ale przede wszystkich z własnych doświadczeń jako przedsiębiorca, a wcześniej jako manager i marketingowiec.

Moje wyróżniki to:
✅ ponad 10 lat doświadczenia i ponad 7000 godzin przeprowadzonych warsztatów
✅ przeszkoliłam ponad 5700 osób – pomogłam im zrobić świetne prezentacje, uniknąć najgorszych scenicznych błędów, pokonać tremę i strach przed wystąpieniami publicznymi oraz robić świetne webinary.
✅ spędziłam ponad 10 000 godzin na wystąpienia przed kamerą, webinary, live’y oraz tworzenie odcinków na mój kanał na YouTube: https://www.youtube.com/AnnaPRO
i chętnie dzielę się wiedzą, jak robić to dobrze!

Brzmi dobrze?

Sprawdź wolne terminy i i zapisz się na konsultację w kalendarzu online:

Zastanawiasz się, jak wygląda ten mentoring?

Poniżej przygotowałam przykładowy opis współpracy ze mną. Oczywiście – jest to tylko przykład. Każda prezentacja i każdy webinar jest wyjątkowy dlatego dobierzemy indywidualny program mentoringowy dla Ciebie!

Jak wygląda przygotowanie prezentacji z Anna Prończuk-Omiotek?
Jak wygląda przygotowanie prezentacji z Anna Prończuk-Omiotek?

Krok 1: Bezpłatna 15-minutowa konsultacja online

Na początku zdzwaniamy się na BEZPŁATNĄ 🆓, 15-minutową konsultację, aby omówić potencjał naszej współpracy i ustalić Twoje cele. Termin możesz wybrać tutaj: calendly.com/an-pronczuk (zapisz się z dopiskiem „bezpłatna konsultacja”). Podczas tego darmowego spotkania wspólnie odpowiadamy na pytania takie jak:

  • Co jest celem Twojego wystąpienia? Co chcesz osiągnąć?
  • Do czego jest Ci to potrzebne?
  • Jakie jest Twoje największe wyzwanie lub największa blokada związana z osiągnięciem tego celu?⁣

Krok 2 – analiza i feedback

Umawiasz termin spotkania nr 2 tutaj: calendly.com/an-pronczuk Przed tym spotkaniem Twoim zadaniem jest przygotowanie konspektu prezentacji np. w Wordzie, Power Point lub Keynote.

Spotkanie numer 2 to:⁣
✅ obiektywna analiza mocnych i słabych stron Twojego wystąpienia. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, bez wytykania błędów i ostrej krytyki. Klienci chwalą mnie za to, że z moich ust płynie tylko konstruktywny feedback oraz zawsze od razu podaję sugestie „Jak możemy to poprawić?”
✅ wspólne układanie storytellingu do Twojej prezentacji. Bo jak to mawia Pawel Tkaczyk, historie sprzedają! 🙂
✅ „Jak mówić, aby nas słuchano?” – to pytanie zadaje mi wielu klientów podczas konsultacji. Na tym spotkaniu, dowiesz się jak angażować słuchaczy podczas wystąpienia na scenie, jak i podczas webinaru czy wystąpienia online.

Spotkanie trwa około 60 minut. Z pewnością będzie intensywnie! Ale spokojnie, przejdziemy to razem, pokażę Ci wszystko krok po kroku, a w trakcie spotkania będziesz mógł/mogła zadać każde nurtujące Cię pytanie 🙂

Co dalej?

Na kolejnych spotkaniach w zależności od Twoich potrzeb, możemy popracować nad następującymi zagadnieniami m.in. do wyboru są:
✅ jak angażować słuchaczy?
✅ jak sprzedawać podczas wystąpień i webinarów?
✅ jak ułożyć konspekt prezentacji?
✅ jak zmieścić się w wyznaczonym czasie?
✅ jak radzić sobie z trudną publicznością na scenie i z hejterami na chacie na webinarze?
jak redukować stres?⁣
✅ recepta na drżący głos i na „YYYY”
✅ mowa ciała, mowa niewerbalna (postawa ciała oraz gesty)⁣
✅ wzmocnienie przekazu werbalnego poprzez pracę nad prozodią (intonacja, akcentowanie, ćwiczenie iloczasu)⁣.
✅ ćwiczenia na emisje głosu, w tym rozgrzewka „pudła rezonansowego”,
✅ co zrobić dzień przed prezentacją, godzinę przed i 10 minut przed?
✅ PRÓBA GENERALNA i Twój trening prezentacji ze mną.

Po każdym spotkaniu mentoringowym online otrzymasz:
⭕ analizę mocnych i słabych stron Twojego wystąpienia,⁣ którą wysyłam Ci na Twój email, abyś zawsze wiedział/a czego już dokonałeś, a nad czym warto jeszcze popracować.
⭕ przydatne linki i dodatkowe porady.
zestaw indywidualnych wskazówek do zastosowania w Twojej prezentacji.

Daj znać, jak mogę Ci pomóc w Twojej prezentacji! kontakt@annapronczuk.pl
Daj znać, jak mogę Ci pomóc w przygotowaniach. Napisz na: konsultacje@annapro.pl

Ile to kosztuje? Ile zaoszczędzisz?

Inwestując w mentoring online ze mną zoszczędzasz sobie zbędnego stresu, nieprzespanych nocy i siwych włosów 🙂 Cena za godzinę konsultacji zależy od ilości wykupionych godzin oraz formy współpracy m.in. od tego czy:

  • chcesz współpracować i masz co najmniej jedną dodatkową godzinę po każdym spotkaniu na wdrażanie feedbacku i samodzielną pracę?
  • chcesz współpracować, ale nie masz czasu na wdrażanie feedbacku i chcesz oddać część pracy dla mnie i mojego zespołu? Chcesz, abyśmy za Ciebie przygotowali konspekt, storytelling i slajdy, a Ty skupisz się na przygotowaniu się, aby to wszystko świetnie zaprezentować na webinarze lub na scenie?
  • chcesz, abym zrobiła prezentację w 100% za Ciebie?

Aby uzyskać konkretną wycenę opisz swoją sytuację na: konsultacje@annapro.pl lub umów się na niezobowiązującą, BEZPŁATNĄ 🆓 15-minutową konsultację tutaj: calendly.com/an-pronczuk 💪 aby podczas tego spotkania opowiedzieć mi o Twoich potrzebach i uzyskać wycenę.

Mam nadzieję, że zobaczymy się na mentoringu!

Zapisz się tutaj: