Kurs 17 porad

Zostań ekspertem ReactJS

Szkoła Reacta to najlepszy program nauki Reacta w formie 150 lekcji wideo, ćwiczeń i konsultacji z mentorem. Kurs trwa 6 lub 12 tygodni (poziom Basic i Advanced). Dlaczego Ci się to przyda?

 • nauczysz się Reacta krok po kroku, od podstaw aż do poziomu PRO
 • unikniesz błędów początkujących
 • będziesz mieć dostęp do mentora z kilkunastoletnim doświadczeniem w IT – Patryk Omiotek
 • zdobędziesz umiejętności potrzebne do awansu i podwyżki
 • zmienisz pracę na lepszą – podczas 4 live webinarów dowiesz się jak to zrobić?
 • otrzymasz certyfikat, który zwiększy Twoje szanse na rynku pracy
 • otrzymasz dostęp do zamkniętej społeczności na Slack, gdzie możesz zadać dowolne pytanie do Twojego mentora oraz innych uczestników.

W grupie człowiek lepiej się uczy! Postaw na swój rozwój!

Wystartował nabór

Nabór będzie trwał do 30.04.2020 do godz. 21:00. Po tym czasie nie będzie można dołączyć do szkolenia. Zatem nie czekaj, dołącz już dzisiaj i uzyskaj dostęp do: ponad 150 lekcji video, społeczności osób takich jak Ty, wsparcia mentora w postaci konsultacji online na Slack i 11 godzinnych Live QA!

Co otrzymasz w ramach programu?

6 tygodni kursu w module Basic
oraz 6 tygodni kursu w module Advanced
możesz wybrać jeden z nich, ale najbardziej skorzystasz przechodząc oba moduły po kolei.

ponad 150 lekcji wideo i sprawdzoną formułę nauki wszystkich niezbędnych zagadnień i problemów, z którymi zmagają się frontendowcy w codziennej pracy
dostęp do mentora i zamkniętej grupy kursantów na Slack, w której możesz nawiązać cenne znajomości i uzyskać wsparcie w rozwiązywaniu problemów gdy utkniesz
dożywotni dostęp do lekcji wideo i praktycznych przykładów kodowania
mnóstwo cennych bonusów – dodatkowe ćwiczenia, aktualizacje materiałów, 7 godzinnych, technicznych sesji Q&A na żywo, 4 webinary na żywo na temat szukania pracy w IT oraz wiele innych!

Szkoła Reacta w module Basic to 6 tygodni intensywnej nauki online z mentorem oraz dostęp do społeczności osób takich jak Ty. Moduł Basic będzie najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli spełniasz przynajmniej jeden z warunków:

masz opanowane przynajmniej podstawy HTML, CSS i JavaScript
posiadasz doświadczenie przy kreacji stron na szablonach WordPress
pracujesz jako webmaster
chcesz poszerzyć swoje kompetencje o Reacta i tym samym wejść na wyższy poziom rozwoju zawodowego
uczyłeś/aś się Reacta na własną rękę, ale chcesz uporządkować swoją wiedzę​

Dla kogo nie jest ten kurs?

Jeśli w ogólnie nie znasz języków do tworzenia aplikacji internetowych to nasz program nie jest dla Ciebie. Dopiero gdy poznasz HTML i CSS w stopniu bardzo dobrym oraz JavaScript w stopniu podstawowym, to wtedy ten kurs będzie dla Ciebie bardzo przydatne!

Nie polecamy też Szkoły Reacta, jeśli jesteś senior JavaScript developerem z bardzo dobrą znajomością praktyczną tego języka. Aczkolwiek jeśli czujesz, że szkolenie pomogłoby uporządkować i usystematyzować Twoją wiedzę, możesz jak najbardziej wziąć udział!

Czego się nauczysz?

Zarówno moduł Basic, jak i moduł Advanced to 6 tygodni rozwoju na najwyższym poziomie.
Poznaj przekrój zagadnień, z którymi będziesz mierzyć się w trakcie programu
pod okiem Twojego mentora:

 • Moduł Basic
 • podstawy pracy z Reactem i zagadnienia teoretyczne
 • tworzenie i architektura komponentów
 • stylowanie komponentów w różnych wariantach
 • kompozycja i zarządzanie stanem komponentów
 • poprawna obsługa formularzy
 • budowanie interfejsu

DEMO - 3 przykładowe lekcje

Tydzień I - wprowadzenie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poznaj swojego mentora

Cześć, jestem Patryk Omiotek 🙂 Jestem programistą z ponad 12-letnim doświadczeniem. Moje specjalizacje to JavaScript, Python, PHP i rozwiązania w chmurze AWS. Udzielam się jako prelegent, trener i organizator spotkań (m.in. meet.js). Prowadzę szkolenia dla programistów, szkoliłem również uczestników bootcampów. Często zajmuję się weryfikacją IT, czyli w trakcie procesów rekrutacyjnych sprawdzam poziom wiedzy kandydatów na stanowiska Junior, Regular/Mid, jak i Senior developerów.

Obecnie pracuję jako Senior Software Engineer w firmie intive. Do tej pory miałem przyjemność realizować wiele ciekawych projektów m.in. dla znanej akademii filmowej z USA i dla startupów, w które inwestowali chociażby Steve Wozniak czy Google Ventures.

Od 8 lat dzielę się swoją wiedzą jako ekspert na konferencjach i trener w szkołach programowania. Jestem także wykładowcą na Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie prowadzę przedmioty związane z aplikacjami internetowymi. Jestem również pomysłodawcą i założycielem Szkoły Reacta. Ta kombinacja doświadczeń to gwarancja, że opanujesz Reacta w stopniu, który nie byłby możliwy w innym miejscu i z innym mentorem.

Sprawdź jak oceniają mnie moi kursanci:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer

Powyższe rekomendacje mówią same za siebie!

Nabór do Szkoły Reacta właśnie trwa! Dołącz i już teraz uzyskaj dostęp do społeczności osób i mentora na Slack! Aby cała grupa szła równym tempem, pierwsze materiały wideo będą udostępnione już od poniedziałku 27.04. Bądź pierwszy!

Poznaj agendę programu

Program jest podzielony na 12 tematycznych modułów. Zaczynasz z dostępem do pierwszego modułu i co tydzień dostajesz nowy moduł. Tydzień nr 1 będzie dostępny od 27.04., aby wszyscy szli równym tempem. Tydzień nr 2 będzie dostępny od 1 maja. Kolejne tygodnie będą systematycznie odblokowywane co poniedziałek. Dzięki temu ilość materiału Cię nie przytłoczy i skupisz się na tym co w danym momencie jest najistotniejsze w szkoleniu.

Poza tym, uzyskasz dostęp do zamkniętej społeczności na Slacku, gdzie możesz zadać dowolne pytanie do Twojego mentora oraz innych uczestników. Uzyskasz tam też pomoc, gdy utkniesz ze swoim projektem. W grupie człowiek lepiej się uczy!

Jak dołączyć do programu

Do programu będzie można dołączyć wyłącznie do 30.04.2020 do godz 21:00. Kolejna edycja ruszy dopiero za pół roku. Nie przegap okazji zapisz się już teraz, ponieważ cena w kolejnych edycjach będzie zdecydowanie wyższa.

499 zł

150 lekcji wideo i dostęp do aktualizacji materiałów
projekt – istotny wkład do Twojego portfolio
dożywotni dostęp do materiałów 24/7
7 godzinnych, technicznych sesji Q&A
4 live webinary z ekspertem od Linkedin i CV
społeczność i dostęp do mentora na Slack
certyfikat ukończenia (dla osób, które zdadzą egzamin)
12 tygodni intensywnej nauki
100% praktycznych przykładów

Zamknięcie naboru za

Alternatywne sposoby nauki

Czy są inne sposoby na naukę Reacta?

Możesz spróbować opanować Reacta w inny sposób, to oczywiste. Nie będziemy ukrywać, że istnieją inne metody nauczenia się tej biblioteki. Postaramy się jednak udowodnić Ci, że żaden z nich nie gwarantuje takich efektów i takiej skuteczności jak nauka w Szkole Reacta.

Jak wiadomo, wszelkiego rodzaju podręczniki informatyczne to mnóstwo przydatnej wiedzy. Ale bądźmy szczerzy – kto ma czas i cierpliwość na ich czytanie? Książki wymagają skupienia przez wiele godzin, po których i tak zdobyte przez Ciebie informacje są wciąż bardziej teoretyczne, niż praktyczne. Poza tym wiesz dobrze, że IT to jedna z najbardziej dynamicznych branż na świecie. W związku z tym treść podręczników bardzo szybko się dezaktualizuje. Czy naprawdę nie szkoda Ci czasu spędzonego na żmudnym uczeniu się teorii, która dawno temu straciła swój termin przydatności?

W sieci istnieje mnóstwo tutoriali, poradników i hintów on-line na temat Reacta. I to byłaby świetna wiadomość, gdyby nie fakt, że większość z nich dotyczy bardzo podstawowych zagadnień. Nie mówiąc już o tym, że nie oferują one rozwiązań w pracy na prawdziwych, komercyjnych projektach. Przypomnij też sobie, ile z nich masz wciąż na liście “do obejrzenia”, a przyznasz, że nauki za ich pomocą raczej nie da się określić jako usystematyzowanej i kompletnej.

Na rynku istnieją również kursy, które kosztują zaledwie parędziesiąt złotych. Być może w przeszłości zdarzyło Ci się wykupić właśnie tego typu budżetowe szkolenie – i to nie jedno. Ale czy było to coś, co dało Ci 100% satysfakcji i konkretny zastrzyk wiedzy? Czy raczej rzecz, której nie udało Ci się ukończyć, a teraz leży gdzieś na serwerach, porastając e-pajęczyną? Nawet jeśli tego typu szkolenie, przeprowadzone najczęściej bez realnej obecności mentora, zostało przez Ciebie przerobione w całości, to pamiętasz ile to kosztowało zachodu, zaparcia i samodyscypliny?

Operacja na żywym organizmie, znana szerzej jako „metoda prób i błędów” to zdecydowanie najczęściej wybierana metoda nauki Reacta. I – niestety – również taka, która pociąga za sobą masę bugów. Nie oszukujmy się – na początku jest to raczej metoda „błędów i błędów”, gdzie rozwiązując jeden problem tworzysz przy okazji kilka innych. Wiem z doświadczenia, że traci się wtedy dużo czasu, a szef lub zleceniodawca raczej nie jest zadowolony z końcowych efektów pracy. Wybór i tak należy do Ciebie – wolisz być w projekcie rycerzem na białym koniu, czy najpopularniejszym developerem wymienianym przy okazji git-blame?

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy!

Materiały szkoleniowe i sposób przekazywania wiedzy w Szkole Reacta zostały przemyślane
w najdrobniejszym szczególe. Wszystko po to, aby dać Ci o wiele więcej, niż oczekujesz. Jeśli pomimo tego masz wciąż wątpliwości i obawy, Szkoła Reacta ma dla Ciebie aż 30-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od opłacenia szkolenia stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze.

100%

Jak tego dokonać? Wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@szkolareacta.pl, a cała kwota
za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto. Masz na to aż 30 dni od momentu zapłaty za dostęp do programu. Zyskujesz w ten sposób jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na poszerzenie swojej wiedzy właśnie z nami!

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Masz jakieś pytania? To świetnie! Być może nawet są już na nie odpowiedzi. Znajdź je w FAQ Szkoły Reata,
natomiast jeśli nie udało Ci się trafić na interesujące zagadnienie, napisz bezpośrednio na adres kontakt@szkolareacta.pl

Tak, platforma e-learningowa obsługuje płatności kartą.

Tak, do każdego zakupu wystawiana jest faktura z 23% VAT. System wyśle Ci ją do 48h po wpłacie. Można ją następnie wliczyć w koszty firmy.

Niestety, nie ma takiej możliwości. Kolejne otwarcie będzie dopiero za pół roku i w wyższej cenie.

Program jest tak zaprojektowany, aby wszyscy uczestnicy zaczęli w tym samym momencie i wspólnie przerabiali materiał na jednym poziomie. Dzięki temu uczestnikom szkolenia można poświęcić jak najwięcej uwagi, zamiast zajmować się sprzedażą 🙂

Kurs Basic rozpoczyna trwa 6 tygodni, natomiast kurs Advanced trwa również 6 tygodni. Co tydzień otrzymujesz dostęp do nowych lekcji. Taki układ jest podyktowany tym, aby żaden kursant abyś nie dostał za dużo wiedzy na raz oraz aby cała grupa była na tym samym etapie szkolenia. 

Lekcje wideo są dostępne wyłącznie w ramach platformy i nie można ich pobrać. Wszelkie materiały pomocnicze jak np. slajdy możesz pobrać na swój dysk.

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, to skontaktuj się z nami w przeciągu 30 dni, a otrzymasz zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Na pewno nie stracisz dostępu do materiałów. Mogą Ci ewentualnie umknąć reakcje grupy uczącej się nowych materiałów. Ale spokojnie – odrobina samodyscypliny i będziesz w stanie na spokojnie dogonić grupę 🙂

Po ostatnim tygodniu nauki możesz sprawdzić swoją wiedzę i podejść do egzaminu końcowego. Nie jest on obowiązkowy, ale jeśli go zaliczysz, otrzymasz certyfikat.

Kupujesz raz, natomiast dostęp do szkolenia jest dożywotni. Dotyczy to również wszelkich aktualizacji, jakie się pojawią
– po prostu otrzymasz je gratis.

Niestety, nie ma takiej opcji sprzedaży.  Jeśli w danym momencie brakuje Ci środków, to możesz zacznij systematycznie oszczędzać na ten cel.

Zapisy rozpoczną się 22.04. o godzinie 18:00, a zakończą 30.04 o godzinie 21:00. Po tej dacie nie będzie można dołączyć do szkolenia.

Tak, jak najbardziej! Dostęp do kursu jest dożywotni, więc jeśli nie możesz teraz rozpocząć nauki, to możesz wystartować w kolejnym naborze i  z nową grupą. Wówczas program kursu może się lekko zmienić i niektóre materiały zostaną zaktualizowane.

To zależy od aplikacji, na których zdarzyło Ci się do tej pory pracować i od tego, jakie masz w nich doświadczenie komercyjne. W trakcie lekcji będzie poruszana tematyka zastosowań różnych elementów Reacta w projektach komercyjnych. Jeśli masz spore doświadczenie na tym polu, to  niewykluczone, że w przyszłości zostanie uruchomiony kurs specjalistyczny, który bardziej będzie spełniał Twoje wymagania.

W trakcie kursu będą zadawane pytania kontrolne. Odpowiedzi, których udzielisz, dadzą Ci pełny wgląd w poziom opanowanej do tej pory wiedzy. W ostatnim tygodniu kursu możesz podejść do egzaminu kończącego szkolenie. Jeśli go zdasz, otrzymasz imienny certyfikat w formie PDF. Wystawcą jest firma Benfi Media wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Taki certyfikat ma większą wartość niż certyfikat wystawiony przez zwykłą osobę fizyczną. 

Na zwrot masz 30 dni od daty zakupu. Wystarczy że wyślesz maila na adres kontakt@annapronczuk.pl i napiszesz, dlaczego kurs nie spełnił Twoich oczekiwań.

Szkolenie bazuje na aktualnej, praktycznej wiedzy, zdobytej w projektach komercyjnych. Projekt, który będziemy realizować, opiera się na realnych zagadnieniach, z którymi na co dzień mierzą się doświadczeni specjaliści IT. Dodatkowo będziesz w grupie pozostałych kursantów, a w grupie zawsze łatwiej przyswaja się wiedzę.

Ze wszystkimi uczestnikami szkolenia spotykamy się online, na telekonferencji. Każdy może zabrać głos przez mikrofon lub na czacie i podzielić się np. postępem prac przy projekcie, czy zapytać o o tematy poruszane w Szkole Reacta. Jeśli nie chcesz pracować przy włączonej kamerze i mikrofonie, to pamiętaj, że nie ma takiego przymusu 🙂 

Podaj dalej

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany naszym programem, kliknij proszę w przycisk poniżej i udostępnij szkolenie.

Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Z góry dziękuję 🙂

Made with ❤ by Anna PRO

Masz pytania? Napisz: kontakt@annapronczuk.pl |  Polityka prywatności