Tworzenie kursu online ?

Nie powstrzymuj się przed stworzeniem własnego produktu – dowiedz się jak stworzyć szkolenie online dla swoich Klientów, współpracowników i kontrahentów!

Tworzenie własnego szkolenia wymaga nie tylko planu, ale także odpowiednich narzędzi, wiedzy technicznej i strategii promocyjnej. Rozległość i złożoność tego projektu bywa nierzadko głównym powodem do porzucenia całego pomysłu. Rozmawiając z różnymi ekspertkami i ekspertami z branży, wiem, jak wiele emocji wzbudza w nich sam pomysł zaplanowania i nagrania kursu.

Jeśli więc nieustannie zastanawiasz się, jak stworzyć atrakcyjną, wyróżniającą się ofertę, a perspektywa nauki narzędzi i planowania wszystkich kroków wzbudza w Tobie frustrację i lęk przed porażką – mam idealną propozycję!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam szkolenie, w którym to podpowiem Ci jak nagrać kurs online – tak, aby zaciekawił docelową grupę odbiorczą i przynosił zyski. Już teraz dowiedz się o nim nieco więcej!

Jak wygląda szkolenie online od Anna PRO?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, jak wygląda kurs online? Nie zaskoczę pewnie, że jest to proces niezwykle złożony, składający się z planu, organizacji przestrzeni pracy, promocji, działań marketingowych, a następnie analiz i weryfikacji zebranych danych. Podczas swojego kursu podkreślam, że sumienne, cierpliwe i zaplanowane działania pomagają w uporządkowaniu tych obszarów, a plan warto rozpocząć od stworzenia persony i listy niezbędnych narzędzi oraz sprzętu.

Głównymi obawami przed stworzeniem produktu jest:

wizja dużych kosztów, wynikających z zakupu sprzętu,
konieczność poznania wielu, nowych narzędzi,
brak czasu, aby zwiększyć wiedzę w zakresie m.in. autoprezentacji czy działań marketingowych,
potrzeba stworzenia person – tj. odbiorców kursu.

Moje szkolenie nie tylko podpowie Ci jak tworzyć kursy online, ale także pomoże Ci przejść przez wszystkie te etapy – przełamię w ten sposób bariery, które dotychczas powstrzymywały Cię przed działaniem!

Jakie kursy można zrobić przez internet?

kursy w B2B pod kątem generowania leadów,
kursy w B2C, sprzedawane do finalnego klienta,
kursu HR i onboardningu
Mastermindy,
programy abonamentowe.

Co zyskasz, dzięki temu szkoleniu? 

Narzędzia, które przydadzą się podczas nagrywania i tworzenia materiałów,
Metody automatyzacji,
Wskazówki jak budować personę,
Podpowiedzi jak zorganizować szkolenie online – tj. jak stworzyć możliwy do realizacji harmonogram działań,
Jak mówić, żeby to było atrakcyjne i jasne dla kursanta.

Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie sprzedawać kursy online? Sprawdź stronę: Sprzedaż kursów.

O mnie

Anna Prończuk-Omiotek – konsultant marketingu i sprzedaży online, mówca, certyfikowany trener szkoleń online. Znana w internecie jako AnnaPRO, głównie z tego, że uczy jak robić PROfesjonalne webinary i prezentacje.

Jestem autorką 5 kursów online, w tym 8-tygodniowego kompleksowego programu “Webinar Master”, opartego o autorską metodę WebinarPRO™. Jestem również wykładowcą akademickim i prowadzę zajęcia na Uczelniach publicznych i prywatnych takich jak Akademia Leona Koźmińskiego, WSB Gdańsk, UMCS w Lublinie, AGH w Krakowie.

Na co dzień pomagam firmom B2B i B2C podnosić efektywność ich działań online i tworzyć powtarzalne procesy dotarcia do klientów docelowych.  To co wyróżnia mnie od innych konsultantów to koncentracja na wpływie na wyniki biznesowe przy użyciu technik konsultingowych (mapowanie procesów marketingu i sprzedaży oraz ich optymalizacja) i szkoleniowych (warsztaty „celowane” na podstawie zdiagnozowanych wcześniej potrzeb). 

1,5 MLN PLN i ponad 200 ciepłych leadów – to efekt 3-miesięcznej kampanii online, którą prowadziłam dla jednego z klientów z branży szkoleniowej. Z kolei dla jednej z firm z branży IT wygenerowałam ponad 1 milion złotych z kampanii sprzedażowej opartej głównie o webinary.

Jestem też trenerem wystąpień publicznych, a moi klienci osiągają liczne sukcesy i zdobywają pierwsze miejsca w konkursach na najlepsze wystąpienia. Startupy, które przygotowywałam do prezentacji przed inwestorami, zdobyły finansowanie w wysokości nawet 1 mln. złotych.

Moje doświadczenie potwierdza:

Kursy online – rekomendacje z Linkedin:

Natasha Iudina

Rekomendacja Natasha Iudina

I am very happy to know Anna and can highly recommend her work. Our startup has participated in the competition to enter accalerator for educational start-ups. And we have actually won it. Anna gave as important advice how to improve our pitch deck, as well as how to feel confident during presentation. It helped a lot!

Natasha Iudina
Co-founder Zlotynauczyciel.pl

Adam Gozdalik

Adam Gozdalik

To dzięki Ani w amerykańskim stylu przedstawiliśmy nasze pomysły na rozwój MŚP. Przyjemnością było twórczo współpracować nad innowacjami i sposobem ich prezentacji. Gorąco polecam Anią wszystkim, którzy szukają wsparcia w wystąpieniach publicznych!

Adam Gozdalik
We help to see and understand the value of data

Anna Wykurz

Anna Wykurz

Miałam przyjemność współpracować z Anią przy tworzeniu pitch decka naszego nowego projektu. Dzięki wskazówkom opisującym krok po kroku co powinien zawierać dobry, czytelny pitch deck – stworzyliśmy prezentację bardzo dobrze oddającą idee projektu i wzbudzającą duże zainteresowanie inwestorów. Aniu dziękuję.

Anan Wykurz
CEO & Founder at We Do Media Group: We Do Hotels | We Do Med & Beauty

Jak stworzyć kurs online?

Chcesz wiedzieć, jak stworzyć szkolenie online? Zastanawiasz się, jakie czynniki wpłyną na jego atrakcyjność i doskonałą sprzedaż? Porozmawiajmy! Napisz do mnie wiadomość lub umów się na darmową, 20-minutową konsultację.