Kurs jak robić świetne wystąpienia przed kamerą

Wystąpienia przed kamerą - kurs video dla początkujących

to przeczytaj dalej, bo ten kurs jest dla Ciebie!

NABÓR ZAMYKAM ZA:

dni
godziny
minuty
sekundy

Nabór został zamknięty 22 maja

Aby otrzymać powiadomienie, gdy ruszy kolejna edycja, zapisz się na listę oczekujących i na mój newsletter:​

Zapisy na kurs będą trwać do piątku 22 maja do godz. 21:00. Potem zamykam listę i nie będzie już można dołączyć. Kolejny nabór dopiero w październiku. Zatem nie czekaj, zapisz się juz dziś:

Co otrzymasz na kursie?

Esencję wiedzy na temat pracy z kamerą w formie praktycznych lekcji video, wsparcie mentora (10 lat w doświadczeń w wystąpieniach, zarówno na scenie jak i przed kamerą), porady jak uniknąć błędów osób początkujących, a co najważniejsze – dostęp zamkniętej społeczności osób na tym samym poziomie, które razem będą przechodzić ten kurs i wzajemnie się wspierać.

Szczegóły poniżej:

LEKCJE VIDEO

Esencja pracy z kamerą, praktyczne porady, informacje jakich błędów unikać i zestaw 5 skutecznych ćwiczeń na tremę, które pomogą Ci polubić wystąpienia.

ZESZYT ĆWICZEŃ

Otrzymasz do wykonania misję - zadanie na każdy dzień, które pomoże Ci natychmiast wdrożyć zdobytą wiedzę i przetrenować umiejętności w praktyce!

DOSTĘP DO MENTORA

Krok po kroku przeprowadzę Cie po zagadnieniach związanymi z wystąpieniami przed kamerą i będę dostępna przez cały czas trwania kursu w formie konsultacji online.

TRANSKRYPCJE

Specjalne z myślą o osobach, które wolą czytać niż oglądać oraz lubią sobie zaznaczać kolorowym markerem ciekawe fragmenty, przygotowaliśmy wersje tekstowe każdego odcinka.

WEBINAR NA ŻYWO

Ostatniego dnia kursu odbędzie się 60-minutowy webinar na żywo, gdzie razem z moim zespołem odpowiemy na każde Twoje pytanie!

6 DNI

Łącznie 6 dni intensywnego kursu video, ćwiczeń, wsparcia mentora i społeczności.

Społeczność - najważniejszy element kursu

Dołączając do kursu otrzymujesz dostęp do KLUBU PRO – społeczności osób takich jak Ty, na tym samym poziomie, które razem będą realizować ten kurs. Działamy w formie zamkniętej grupy na facebooku, dostepnej tylko dla kursantów. KLUB PRO to miejsce wzajemnego wsparcia, wymiany doświadczeń z innymi członkami społeczności, forum dyskusyjne oraz kanał komunikacji. Możesz tu zawsze zapytać o poradę. W grupie człowiek lepiej się uczy 🔥

 

Co więcej, KLUB PRO będzie się rozrastał z każdą kolejną edycją i masz do niego dożywotni dostęp! Co ważne, do końca maja będę osobiście dostępna na grupie. Po tym czasie, w przypadku indywidualnych potrzeb zapraszam na konsultacje płatne. Natomiast do grupy masz dożywotni dostep 🙂 

O MENTORCE:

Nazywam się Anna PRO
i uczę PROfesjonalnego przemawiania!

Moje szkolenia to 100% praktyki, bo wiedzę na temat PROfesjonalnych prezentacji wzięłam nie tylko z mądrych książek, ale przede wszystkich z własnych doświadczeń jako przedsiębiorca, a wcześniej jako manager i marketingowiec.

Poznaj mnie lepiej i przekonaj się, że współpraca ze mną pozwoli Ci wejść z Twoimi nagraniami na naprawdę PROfesjonalny poziom! Potwierdzają to też moi klienci – spójrz na rekomendacje poniżej.

Owocnych nagrań!
Anna PRO vel. Anna Prończuk-Omiotek

OPINIE EKSPERTÓW

ZOBACZ JAK WYSTĘPUJĘ PRZED KAMERĄ:

Odtwórz wideo
Dla kogo nie jest ten kurs?

Jeśli nie chcesz się rozwijać, jeśli nie chcesz nic robić. Jeżeli nie planujesz otworzyć żadnego nagrania video w tym kursie.

Poza tym, jeżeli jesteś osobą zaawansowaną, która ma już na koncie kilkadziesiąt webinarów i nagrań video, to ten materiał może okazać się dla Ciebie za prosty. Kurs dla osób zaawansowanych planuję wydać w połowie czerwca. Jeżeli nie chcesz tak długo czekać, to zawsze możesz się umówić na konsultację indywidualną. 

Już teraz sprawdź wolne terminy na:

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest zdecydowanie dla osób początkujących, więc ten kurs Ci pomoże jeżeli tworzysz pierwsze nagrania lub dopiero chcesz zacząć tworzyć:

– video,
– webinary,
– warsztaty online,
– live’y,
– instaStories
– czy własny kanał na YouTube.

Szkolenie stanowi też solidną podstawę do tworzenia autorskich kursów video czy warsztatów online. Jeżeli wcześniej działałeś/aś tylko offline, stacjonarnie, a z powodu obecnej sytuacji związanej z Coronavirus COVID-19 musisz lub chcesz przenieść swoje działania do świata online to w tym szkoleniu otrzymasz solidne podstawy do pracy z kamerą, a także motywację od energicznej, uśmiechniętej mentorki oraz wsparcie grupy osób takich jak Ty. To niesamowita pomoc, gdy utkniesz z jakimś problemem.

W grupie człowiek lepiej się uczy. Postaw na swój rozwój!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

SZCZEGÓŁOWA AGENDA:

22.05. – Dzień 1: Jaką kamerę wybrać i jak ją ustawić, aby wyglądać PRO? + zadanie do wykonania dla kursantów

23.05. – Dzień 2: Jak zapewnić dobre oświetlenie podczas nagrania? + zadanie do wykonania

24.05. – Dzień 3: Jak wybrać tło do nagrań? Czym jest i jak używać green screen? + zadanie do wykonania

25.05. – Dzień 4: Jak polubić wystąpienia przed kamerą? Zestaw 5 ćwiczeń na tremę + trening

26.05. – Dzień 5: Dobór mikrofonu – najważniejsza inwestycja! + zadanie do wykonania

27.05. – Dzień 6: 60-minutowy webinar na żywo ze mną  i z moim zespołem, gdzie odpowiemy na każde Twoje pytanie!

28.05. – Dzień 7: Zadanie specjalne, dla najbardziej ambitnych! Nagraj swoje 5-minutowe video, a ja je sprawdzę, dam Ci feedback, powiem jakie są Twoje silne strony, a co i jak poprawić?

Jakie są korzyści kursu i dlaczego Ci się to przyda?

Dostaniesz 3 BONUSY

Otrzymasz ode mnie najnowszą wersję eBooka “17 rzeczy do sprawdzenia zanim naciśniesz START na kamerze”. Przeprowadzę Cię w nim krok po kroku przez proces ustawiania sprzętu audio, video, oświetlenia i dźwięku – wszystko po to, aby Twoje nagrania miały jak najwyższą jakość. Otrzymasz także ten eBook w wersji do druku, w wersji checklisty, aby móc sobie zawiesić taką kartkę w widocznym miejscu i odhaczać za każdym razem zanim naciśniesz START na kamerze. Od teraz możesz czuć się bezpiecznie i pewnie przed kamerą. Poza tym, praca z kamerą przestanie Cię stresować. Zaoszczędzisz też sporo czasu, bo nie musisz już zawsze zastanawiać się “A co teraz?”. Dostajesz gotowca 💪

Otrzymasz także ponad 30-stronicowy eBook “Jaki sprzęt wybrać do webinaru, live’a i każdego Twojego video?”. Jest to kompendium wiedzy na temat sprzętu wraz z jego opisem i linkami. Razem z moim zespołem poświęciliśmy setki, jeżeli nie tysiące godzin na research, szukanie opinii o sprzęcie, oglądanie zagranicznych tutoriali z instrukcją najlepszych połączeń i zestawów, zakup oraz testowanie zakupionego sprzętu przy nagraniach. Mam nadzieję, że dzięki eBookowi „Jaki sprzęt wybrać?” zaoszczędzisz sobie tych poszukiwań, a cenny czas przeznaczysz czas na nagrywanie Twoich video:

 • webinarów
 • live’ów na facebooku
 • vloga lub kanału na YouTube
 • Stories
 • kursów video online.

Trzeci bonus to darmowy dostep do nagrania VOD z webinaru na temat montażu video, który przeprowadziłam z Marcinem Hinzem. Dowiesz się tam: Jakie są najlepsze programy i aplikacje do montażu video? Porównanie płatnych vs bezpłatnych programów
Jak zacząć przygodę z montażem?
Nauczyć się 5 skrótów klawiszowych, które znacznie przyspieszą Ci pracę przy montażu
Na co warto zwrócić uwagę, aby poprawić jakość Twoich materiałów wideo i audio?
Jakie są zalety i wady zdelegowania montażu komuś innemu?
Jakie są koszty zewnętrznego montażysty i od czego zależą?
Jak uniknąć kosztownych pomyłek?

OPINIE UCZESTNIKÓW

Materiał video powstał w dużej mierze na podstawie webinaru, który przeprowadziłam w marcu tego roku. Zobacz poniżej opinie na temat tego video:

Jak dołączyć do Programu?

Podsumowując, 6-dniowy kurs video “Praca z kamerą dla początkujących” da Ci:

Łączna wartość całego programu edukacyjno-mentoringowego: 6039 zł

Aby otrzymać powiadomienie, gdy ruszy kolejna edycja, zapisz się na listę oczekujących i na mój newsletter:

NABÓR ZAMYKAM ZA:
dni
godziny
minuty
sekundy

Program Standard

zł697
497 Cena tylko w tej edycji
 • Kompleksowy program edukacyjno - mentoringowy
 • Dostęp do Klubu PRO i dostęp do mentorki

Program Premium

ZŁ1597
997
 • Kompleksowy program edukacyjno - mentoringowy
 • Dostęp do Klubu PRO i dostęp do mentorki
 • Indywidualna sesja wstępna z mentorką
 • Konsultacja po zakończeniu programu i zestaw indywidualnych rekomendacji przygotowanych przez mentorkę
Polecany

Program V.I.P.

zł2497
1497
 • Kompleksowy program edukacyjno - mentoringowy
 • Dostęp do Klubu PRO i dostęp do mentorki na grupie
 • Indywidualna sesja wstępna z mentorką​
 • Konsultacja po zakończeniu programu i zestaw indywidualnych rekomendacji przygotowanych przez mentorkę
 • Dwie indywidualne sesje online z prowadzącą program w celu jak najefektywniejszego wykorzystania wiedzy z kursu do osiągnięcia Twoich celów zawodowych i biznesowych

Nie przegap okazji –  zapisz się już teraz, ponieważ cena w kolejnych edycjach będzie zdecydowanie wyższa.

Gwarancja satysfakcji albo zwrot pieniędzy!

Materiały szkoleniowe i sposób przekazywania wiedzy w kursie zostały przemyślane w najdrobniejszym szczególe. Wszystko po to, aby dać Ci o wiele więcej, niż oczekujesz. Jeśli pomimo tego masz wciąż wątpliwości i obawy, to mam dla Ciebie aż 14-dniową Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu 14 dni od opłacenia szkolenia stwierdzisz z jakiegoś powodu, że nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrócę Ci pieniądze.

100%

Jak tego dokonać? Wystarczy, że napiszesz na adres hello@annapro.pl, a cała kwota za kurs zostanie z powrotem przelana na Twoje konto.  Masz na to aż 14 dni od momentu zapłaty za dostęp do programu. Zyskujesz w ten sposób jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na poszerzenie swojej wiedzy właśnie ze mną!

Jeśli masz pytania, zadaj je!

Nie jesteś pewna/pewny, czy program jest dla Ciebie? Napisz email na: hello@annapro.pl. Umów się na bezpłatną konsultację online⤵

FAQ,
czyli najczęściej zadawane pytania

Masz jakieś pytania? To świetnie! Być może nawet są już na nie odpowiedzi. Znajdź je w FAQ Szkoły Reata,
natomiast jeśli nie udało Ci się trafić na interesujące zagadnienie, napisz bezpośrednio na adres kurs@annapro.pl

Tak, dostęp do grupy jest dożywotni. Natomiast osobiście będę tam dostepna tylko przez 7 dni. Potem zapraszam na konsultacje indywidualne: https://calendly.com/an-pronczuk

Lekcje trwają od 7 do 16 minut, bo starałam się zawrzeć esencję w moich nagraniach. Kurs jest podzielony na 5 lekcji video. Dodatkowo, ostatniego dnia odbędzie się 60-minutowy webinar na żywo ze mną i z moim zespołem, gdzie odpowiemy na każde Twoje pytanie. W sumie samego materiału video jest ponad 3,5 godziny, a do tego otrzymujesz praktyczne ćwiczenia, transkrypcje oraz dostęp do KLUBU.

To zależy od Ciebie, Twojej dyspozycji czasowej i zaangażowania 🙂 Ile godzin chcesz poświęcić na Twój rozwój? W kursie jest 5 lekcji video, a ostatniego dnia odbędzie się 60-minutowy webinar na żywo ze mną i z moim zespołem, gdzie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Samego materiału video jest ponad 3,5 godziny i naukę możesz skończyć na tym. Ale po co? 🙂 Praktyczne ćwiczenia w pracach domowych pomogą Ci od razu wdrożyć zdobyta wiedzę, a zajmą Ci między 5-60 minut (to zależy od wielu czynników). Możesz też zaangażować się w konwersacje grupowe w KLUBIE. Łącznie kurs może Ci zająć od 5 godzin do 20 godzin. Tak jak wspomniałam na początku, najważniejsza jest odpowiedź na pytanie – ile godzin chcesz poświęcić na Twój rozwój?

Tak, pod każdym video znajdziesz napisy, abyś mógł/a oglądać nagrania o każdej porze i w każdym miejscu, w komunikacji miejskiej czy w domu gdy już dzieci śpią. Dodatkowo otrzymujesz także wersję tekstową każdego dnia, abyś mógł/mogła sobie ją przeczytać, wydrukować czy zaznaczyć kolorowym markerem najbardziej ciekawe fragmenty.

Kurs będzie dostępny na innowacyjnej platformie UmiecLepiej.pl W kursie masz ciągle wgląd do Twojego postępu, możesz “odhaczyć” zrobione lekcje i widzisz ile materiału zostało Ci do osiągnięcia końca. Możesz obejrzeć każde video na raz, a możesz też oglądać w przerwach, bo system zapamięta dokładny punkt, minutę i sekundę w nagraniu, w którym byłeś. Prace domowe będą umieszczane na grupie na facebooku.

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany naszym programem, kliknij proszę w przycisk poniżej
i udostępnij szkolenie.

Pomoże to nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
Z góry dziękuję 🙂

PODAJ DALEJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email