Opinie o kursie Webinar Master miniatura 3

Opinie o Webinar Master. Co mówią absolwenci?

Przedstawię Ci dzisiaj absolwentów kursu Webinar Master. Co myślą o programie i jak kurs zmienił ich biznes i życie? Poznaj ich opinie o mnie i o kursie.

Opinia Łukasza:

Łukasz Mrzygłód jest tłumaczem przysięgłym języka czeskiego i chorwackiego. Aktualnie mieszka w Chorwacji i pracuje zdalnie dla klientów z Europy Środkowo-Wschodniej. Łukasz w poniższym video opowiedział, co myśli o procesie organizacji webinarów i jak kurs Webinar Master pomógł mu robić lepsze webinary:

Opinia Marzeny Żuławnik

Marzena jest szkoleniowcem i trenerem mentalnym. Jest autorką książki „Popraw koronę i idź po swoje”. Jej problemem było to, że nie wiedziała jak stworzyć stronę zapisu na webinar (landing page) i jak ogarnąć webinary po kątem technicznym. Jak to rozwiązała? Obejrzyj poniższe video:

Opinia Izy Jabłońskiej

Iza Jabłońska jest przedsiębiorcą i Prezeską startupu z branży zabawkowej o nazwie „Umysłowi Kreatorzy”. Jej produkty są skierowane do rodziców, którzy chcą, żeby ich dzieci były pewne siebie. Iza panicznie bała się wystapień przed kamerą. Jak sama mówi „miałam fobię przed wystąpieniami publicznymi”. W związku z tym, wcześniej nawet nie myślała o webinarach. Jednak postanowiła, że to zrobi. Jak kurs Webinar Master wpłynął na jej strategię biznesową? Zobacz:

Takich historii jest zdecydowanie więcej. Już 50 kursantów zakończyło ten kurs. Sprawdź: >>> www.JakZrobicWebinar.pl <<<

Dlaczego warto dołączyć?

Webinar Master to kurs, z którego jestem najbardziej dumna. To kompleksowy, 8-tygodniowy program, w którym otrzymujesz:

  • Ponad 100 lekcji video ułożone według mojej autorskiej formuły „Webinar PRO”
  • Gotowe szablony, procesy i schematy
  • Dożywotni dostęp do społeczności na facebooku, gdzie uzyskasz pomoc i feedback do Twoich materiałów
  • Zeszyty ćwiczeń i praktyczne zadania wdrożeniowe
  • Wsparcie dwóch mentorów – mnie i Patryka Omiotka.
  • Dostęp do sesji pytań i odpowiedzi – spotkanie na zoom z autorami kursu, podczas którego na żywo odpowiadają na pytania kursantów.
  • BONUSY! 23 nagrania z konferencji Webinar Experts i wiele innych.

SPRAWDŹ: https://www.jakzrobicwebinar.pl/

Chcesz poznać więcej opinii?

Jeżeli interesują Cię opinie o Webinar Master to będę dziś prowadziła wywiad z kolejnym absolwentem kursu Webinar Master Marcinem Rutkowskim. Najpierw Marcin opowie o tym, jak kurs Webinar Master pomógł mu prowadzić lepszy biznes online. Potem będzie można zadać dowolne pytanie do mnie lub do Marcina. Widzimy się o 12:00 na moim kanale na YouTube:

Pamiętaj!

Nabór do kursu trwa jeszcze tylko:

licznik

Kolejna edycja Webinar Master dopiero późną jesienią. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to możesz mi napisać email na: kurs@annapro.pl

Do zobaczenia 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.