Formuła WebinarPRO ™ – czym jest?

Opublikowane przez annapronczuk w dniu

WebinarPRO formuła

WebinarPRO ™ to moja autorska metoda organizacji webinarów. Obejmuje ona 3 filary, które są niezbędne do zapewnienia, gdy organizujesz webinar.

Skąd nazwa WebinarPRO ™ ?

„PRO” to akronim od nazw 3 filarów organizacji webinarów:
🔵 „P” jak PREZENTACJA – umiejętność wystąpień publicznych to sztuka. Dlatego na kursie Webinar Master dowiesz się, jak robić świetne prezentacje, zbudować zainteresowanie słuchaczy, pokonać stres i tremę i nie spalić się ze wstydu w trakcie mówienia do kamery 🙂


🔵 „R” jak REKLAMA, która zapewni, że dotrzesz z Twoim komunikatem do setek, a nawet tysięcy osób. Jednocześnie zbudujesz silną markę eksperta i poszerzysz skalę działania.


🔵 „O” jak OSPRZĘT (OPROGRAMOWANIE I SPRZĘT) – technikalia to częsty problem osób organizujących webinary. Dlatego do stworzenia tego kursu zaprosiłam Patryka – programistę z 15-letnim doświadczeniem, który krok po kroku, prostym językiem tłumaczy kwestie techniczne. Dowiesz się zarówno jak dobrać sprzęt do Twojego webinaru (kamera, mikrofon, światło, statywy, tło, prompter itd.), jaki program wybrać do transmisji webinaru i jak skonfigurować system do email marketingu, który przypomni o webinarze zapisanym osobom.


Chcesz, aby webinary pomogły Ci rozkręcić biznes i przyniosły przychód?

Zastosuj formułę WebinarPRO ™ !

  • P jak PREZENTACJA
  • R jak REKLAMA
  • O jak OSPRZĘT.

Poznasz to w praktyce w ramach 8-tygodniowego programu „Webinar Master”. Krok po kroku tłumaczę proces organizacji webiaru. W tym kursie nauczysz się robić webinary – nawet jeżeli jesteś jeszcze osobą początkującą i nie masz doświadczenia w wystąpieniach przed kamerą 🙂

Szczegóły kursu i formuły WebinarPRO ™ poznasz na stronie: https://www.jakzrobicwebinar.pl/


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *