Jak tworzyć slajdy - szkolenie live

Dobra prezentacja to nie tylko slajdy

Slajdy to nie wszystko. Dobra prezentacja to także sposób mówienia, emisja głosu, dykcja, formy retoryczne… Ale jak to wszystko połączyć w jedną całość?

Zacznij od początku

Na początu, zadbaj o dobry wstęp. Wystarczy 5 kroków, aby ułozyć świetny wstęp do prezentacji. Opisywałam je w tym artykule oraz możesz je obejrzeć na moim kanale na YouTube:

Następnie, zadbaj aby to, o czy mówisz musi być wzmacnianie przez przekaz wizualny. Dzięki temu słuchacz lepiej zapamięta, co chciałeś mu przekazać. Jak to zrobić? Stwórz slajdy! Narzędzie – dowolne. Może być PowerPoint, Keynote, GoogleSlides… Od wyboru narzędzia ważniejsze jest to, aby slajdy spełniały zasady przejrzystości i czytelności. Jeżeli chcesz wiedzieć Jak tworzyć slajdy? to obejrzyj mój odcinek na YouTube:

Jeżeli chcesz jako pierwszy otrzymywać informacje o nowych video-poradach to:

  1. wejdź na mój kanał na YouTube,
  2. kliknij „Subskrybuj”,
  3. a następnie kliknij w dzwoneczek po prawej stronie, aby otrzymać powiadomienie o najnowszych odcinkach.

A co dalej?

Jeżeli chcesz wiedzieć jak zrobić świetną prezentację online to zapraszam Cię dziś o godz. 19:00 na kolejnym szkolenie w ramach Wyzwania Webinarowego. Dowiesz się tam, co zrobić i jak mówić, aby ludzie słuchali Cię z zaciekawieniem. Jeżeli jeszcze nie ma Cię na naszym wyzwaniu to możesz dołączyć teraz. Szczegóły znajdziesz na: https://wyzwanie.jakzrobicwebinar.pl/

Do zobaczenia 🙂

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.