Webinar: Jak trenować dykcję?

Opublikowane przez annapronczuk w dniu

Live z Kasią o dykcji jak cwiczyc dykcje

Chcesz mówić wyraźniej, aby prowadzić lepsze wystapienia, webinary i live’y na facebooku? Już 12.11. (czwartek) o godz. 19:00 zapraszamy Cię na darmowy live-webinar, podczas którego dowiesz się w jaki sposób przygować swój aparat mowy do wystąpienia przed kamerą lub na scenie. 

Agenda:

  • Po co ćwiczyć dykcję?
  • Jak przygotować swój aparat mowy do wystąpień?
  • Jak zrobić rozgrzewkę?
  • 🔵 Sesja Q&A z organizatorkami szkolenia

Sprawimy, że wszystkie te kwestie staną się dla Ciebie jasne i proste! 🙂 Na końcu odbędzie się SESJA QA – czyli sesja pytań i odpowiedzi, gdzie będzie można zadać każde nurtujące Cię pytanie 🙂

—————————
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!

—————————
Webinar poprowadzą:
🔵 Anna Prończuk-Omiotek vel Anna PRO – przedsiębiorca, mówca, mentor startupów. Autorka bloga www.AnnaPRO.pli kanału na YouTube „Anna PRO”. Od 10-lat dzieli się swoją wiedzą jako prelegentka na konferencjach i webinarach. Szkoliła w ponad 200 firmach i instytucjach, m.in.: ✓ Mercedes-Benz, TEDx Lublin, ✓ Business Link, ✓ Investin.

🔵 Katarzyna Majewska – Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy, coach life, trener biznesowy, aktor. Ukończyła Akademię Teatralną, Wydział sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, studia podyplomowe z Logopedii i Pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Szczecińskim, Szkołę Trenerów „Entrepreno”, Akademię Menadżera, certyfikowane szkolenie Praktyk NLP oraz certyfikowane szkolenie Coaching wg standardów ICF.

Jest właścicielką Pracowni mowy BLOOM dla młodzieży i dorosłych. Prowadzi kanał na YouTube poświęcony wystąpieniom publicznym.


Zapisz się przez ten formularz, aby otrzymać link do transmisji na żywo!

A jeżeli nadal obawiasz się wystąpień przed kamerą to spokojnie, mam na to lekarstwo. Mimo, że przez niektórych amerykańskich naukowców wystąpienia publiczne są uważane za drugi największy lęk ludzkości, to da się temu zaradzić 🙂 Obejrzyj poniższe nagranie VOD z webinaru i dowiedz się JAK?


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *